Veselam
Psiholoģija

Vardarbība skolā un citas tēmas pasākumos emocionālās veselības mēnesī0

Foto – no privātā arhīva

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika sadarbībā ar Sabiedrības veselības fondu, Tiesībsarga biroju un Latvijas Medicīnas studentu asociāciju oktobrī, Emocionālās veselības mēneša ietvaros, rīko virkni pasākumu, kas būs vērtīgi plašam interesentu lokam, sākot no jauniešiem, pedagogiem un skolēnu vecākiem līdz esošajiem un topošajiem mediķiem.

Trešdien, 17. oktobrī, plkst. 16.00–18.00

Vardarbība skolā. Emocionālie un tiesiskie aspekti. Gadījumu analīze un diskusija. Vada RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas un katedras vadītāja prof. Dr. med. Gunta Ancāne un Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas vadītāja Laila Grāvere. Īpaši aicinām piedalīties izglītības darbiniekus.

Trešdien, 24. oktobrī, plkst. 17.00–19.00

Kritiskās domāšanas un apzinātības iemaņu attīstīšana jauniešiem saskarsmē ar viltus ziņām. Semināru vada RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas ārsts psihoterapeits doc. Artūrs Utināns un Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja pārstāvis.

Trešdien, 31. oktobrī, plkst. 18.00–20.00

Saistītie raksti

Ārsta un pacienta terapeitiskās attiecības digitalizācijas laikmetā. Vadītāji: RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas virsārsts, ārsts psihoterapeits Artūrs Miksons un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Psihiatrijas nodaļas vadītājs, bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs.

Dalība pasākumos, kas norisināsies RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikā Kristapa ielā 30, ir bez maksas, iepriekš piesakoties pa tālruni 67625655 vai aizpildot elektronisku anketu, kas pieejama mājaslapā www.psihosomatika.lv.

LA.lv