Veselam
Ārstēšana

Ventspils Sociālais dienests Ziemassvētku pabalstos izmaksās 316 000 eiro0

Sociālais dienests no 2. decembra sāks izmaksāt Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizējo pabalstu atsevišķām iedzīvotāju grupām – pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, informē Ventspils pilsētas Sociālā dienesta pārstāve Kristiāna Lemberga.

Ventspils pilsētas dome Ziemassvētku pabalstos 7418 ventspilniekiem izmaksās 316 000 eiro.

Lai saņemtu Ventspils pilsētas pabalstu Ziemassvētkos, nepieciešams rakstīt iesniegumu. Iesniegumu pieņemšana Sociālajā dienestā turpināsies visu pabalsta izmaksas laiku.

Trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes ar bērniem pabalstu Ziemassvētkos iepirkumu kartes veidā 30 eiro apmērā par katru nepilngadīgu bērnu varēs saņemt līdz 27.decembrim Sociālā dienesta kasēs to parastajos darba laikos. Iepirkumu karti ir iespējams izmantot pārtikas produktu un citu sadzīves preču iegādei.

Saistītie raksti

Ventspilī deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas, neskaitot piemaksu pie pensijas, nepārsniedz 365 eiro, pabalstu 43 eiro apmērā varēs saņemt no 5.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim.

Pabalsts 43 eiro apmērā saņems arī ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti vai bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus.

LA.lv