Veselam
Ārstēšana

VIDEO: Incidents Tukuma slimnīcā ar ārstu. Sankcijas būs, skaidrības nav0

Ekrānšāviņš no Skaties.lv

Raidījumā “Bez Tabu” vērsusies raidījuma skatītāja, kas atklājusi incidentu Tukuma slimnīcā, it kā ārsts Māris Stalts esot bijis alkohola reibumā un nekorekti uzvedies. Valsts Policijas Tukuma nodaļā raidījuma žurnālistam apstiprina, ka izsaukums uz slimnīcu saņemts, tur sastapts izsaucējs, bet ārsts vairs nav bijis.

Ierosināta lietvedība par, iespējams, sīko huligānismu. Tāpat informēta slimnīcas vadība.

Vai vaininieks bijis alkohola stāvoklī, nav zināms, jo viņš uz vietas vairs nebijis sastopams.

Jāatzīmē, ka arī interneta vietnē sudzibas.lv ārsta vārds lasāms saistībā ne ar korektāko attieksmi pret pacientiem.

Raidījuma viesošanās dienā slimnīcas direktore nav sastopama, bet žurnālists iztaujā citus darbiniekus, vai zināms kas par konfliktu.

Tukuma slimnīcas galvenais ārsts Andris Aleksīns atzīst, ka precedents ir, bet, kāda būs tālākā rīcība, nav zināms, jo vēl vērtējot attiecīgo gadījumu. “Esam vērojuši vērā šo gadījumu, iepazināmies ar policijas dokumentiem. Šobrīd viss ir procesā,” viņš saka.

Saistītie raksti

Vai atbilst, ka konflikta galvenais cēlājs ir slimnīcas darbinieks, galvenais ārsts to apstiprina. Tālāk neformālā sarunā viņš atzīst no apsūdzētā teikto, ka kaut ko viņš esot pateicis par daudz.

Vēlāk, sazvanot slimnīcas direktori, viņa secina, ka sankcijas būs, kādas, atkarīgs no tā, vai apstiprināsies, ka ārsts alkoholu ir lietojis vai nē.

LA.lv