Veselam
Netradicionāli

Vienā dienā – 100 meistarklases un aktuālākie apmācību virzieni pašizaugsmei0

Foto: Pixabay.com

Pirmais pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…, kas notiks Rīgā 23.martā, piedāvās līdz šim nebijuši plašas zināšanu iespējas 100 meistarklasēs, kuras vadīs Latvijā zināmākie izaugsmes treneri, viedokļu līderi un dažādu jomu speciālisti.

To vidū – personīgās izaugsmes treneri Ansis Jurģis Stabingis, Anna Lieckalniņa, pilsoniski aktīvā juriste Ieva Brante, zinātnieks un izgudrotājs Ivars Kalviņš, gaišreģe Agnese Ziediņa-Zariņa, alpīnists Kristaps Liepiņš, vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis, veselīga dzīvesveida un uztura speciālistes Dita Lase, Šeila un citi.

Festivāls pirmoreiz apvienos klasiskās un netradicionālās apmācību metodes, tādējādi neierobežojot apmeklētāja izvēli un dodot iespēju pašam izvēlēties sev piemērotāko no daudzveidīgo zināšanu klāsta, kas šobrīd kļūst arvien pieprasītāks visā pasaulē.

Pavisam 10 dažāda lieluma un ietilpības nodarbību telpās vienas dienas laikā (plkst.8-20) notiks ap 100 meistarklasēm, kuras iedalītas četrās lielākās sadaļās – ķermenim, prātam, dvēselei un dzīvesveids.

Festivāla izturīgākie apmeklētāji tiks gaidīti arī uz vakara noslēdzošo pasākumu – Ekstātisko deju – piedāvājumu atbrīvoties, izpausties, savienoties un kārtīgi izdejoties.

Tas būs ceļojums dīdžeju pavadībā caur rūpīgi izvēlētām melodijām un dažādiem pasaules ritmiem bez horeogrāfijas, apaviem un sarunām.

Īpaši festivālam pirmoreiz Latvijā izstrādāta mūsdienīga meistarklašu rezervācijas aplikācija festivals.memorywater.lv, kurā festivāla apmeklētāji jau līdz šim aktīvi atzīmējušies uz izvēlētajām meistarklasēm, kurās vietu skaits noteikts atbilstoši tematikas specifikai.

Vispopulārākā, iepriekš veicot savu izvēli, izrādījusies Jaunā psiholoģijas centra piedāvātā meistarklase ‘’Cilvēka dizains. Kas tas ir? Kā to pielietot?’’ Kā skaidro meistarklases vadītāja, izaugsmes trenere Darja Krastiņa, šis pašizziņas virziens jau kļuvis ļoti populārs daudzās valstīs, un ir tikai likumsakarīgi, ka tas uzrunā cilvēkus arī Latvijā. Tā ir jauna, praktiski pielietojama pašizziņas metode, t.s. new age tehnoloģija, kas apvieno senās zināšanas un zinātnes atziņas.

Festivālā būs pārstāvēti tādi apmācību centri un skolas kā Personības pilnveidošanas centrs, ‘’Miervidi’’, Rīgas koučinga skola, biedrība ‘’Contemplatio’’, Jauno psiholoģiju centrs, Moreno institūts, Cilvēka apziņas skola, 9 sauļu skola, Transpersonālās izglītības institūts, mācību centrs ‘’Saskarsme’’, Sistēmfenomenoloģijas biedrība, veselības un fitnesa studija ‘’Vingrosev.lv’’ un citi.

Darbosies arī īpaša meditāciju telpa, kurā varēs apturēt mirkli un doties daudzveidīgu skaņu, smaržu, šamaniskajā ceļojumā, kā arī ielūkoties vairākās praktiskās meditācijas tehnikās un pat ieteikumos, kā meditāciju integrēt savā ikdienas dzīvē. 

Festivāla īpašie viesi būs leģendārā Zen meistara Thich Nhat Hanh no Plūmju ielejas klostera studenti Phap Tien un Tony Duong, piedāvājot dzenbudisma meditācijas meistarklasi.

Tā kā festivāls notiek pavasara saulgriežu laikā, būs iespējams piedalīties arī kopienas ‘’Varabunga’’ Lielās dienas rituālā.

Saistītie raksti

Festivāla laikā darbosies vairākas kafejnīcas, bērnu istaba, būs iespējams apmeklēt arī pasākuma koncepcijai atbilstošus preču un pakalpojumu stendus.

Festivāls notiek Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, un to rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar uzņēmumu ‘’MemoryWater’’ un kopienu ‘’Varabunga’’. Festivāla mediju partneris – veselības žurnāls ‘’36,6’’, kurš katram festivāla apmeklētājam dāvina vienu jaunākā žurnāla numuru.

Vairāk par festivālu un pieteikšanās

LA.lv