Veselam
Bērni

Vienaldzība vai sistēmas kļūda? Iecavā piekauj pirmklasnieku, bet skolas vadība un policija nesteidz atrast vainīgo0

Foto: pexels.com

Iecavas pamatskolas pirmklasnieka mammai nav viegli atcerēties, ko dēlam nācies piedzīvot skolā, taču nolēmusi neklusēt.

Ar vairākiem sitieniem pa seju viņas dēlam skolā esot salauzts deguns.

Pēc zēna stāstītā, viņš starpbrīdī skraidījis pa gaiteni, lielāks puika iesitis viņam trīs reizes gan pa seju, gan pa lūpām, gan pa degunu. Rezultātā bērnam esot lauzts deguns, varot sataustīt kūkumu.

Ka deguns lauzts, apstiprināts rentgenuzņēmumā, un ir ārsta slēdziens. Pēc saņemtajiem sitieniem zēnam ilgstoši bijuši zilumi ap degunu. Ārsti negarantējot, ka zēna deguns atkal būšot taisns.Negadījums noticis 13. novembrī.

Cietušā zēna mamma ir neizpratnē, kālab joprojām neesot noskaidrots, kurš ir bijis sitējs?

Bērns varmāku neesot pazinis. Skolas biedrus neesot paguvis iepazīt, jo skolā mācījies vien pāris nedēļas. Mainot dzīvesvietu, nācies mainīt arī skolu. Sitējs bijis lielāks par viņu.

Negadījums noticis trešā stāva gaitenī, kur atrodas cietušā puisēna klase. Mamma teic, ka dēls esot mierīgs un nevienu neaizskarot. To apstiprinājusi arī klases audzinātāja.

Foto: pexels.com

Skolas direktore norāda, ka veiktas visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Esot ziņots gan sociālajam pedagogam, gan bāriņtiesai, gan Valsts policijai.

Aptaujājot skolēnus un skolotājus, secināts, ka neviens neko neesot redzējis.

Notikušā apstākļi esot neskaidri.

Skolas vadība paļaujas, ka policija veiks izmeklēšanu un noskaidros vainīgo. Jau uzsākts kriminālprocess.

Ka deguns salauzts skolā, mamma ir pārliecināta, jo no rīta pati bērnu aizvedusi uz klasi, bet, kad stundas beigušās, tētis zēnu sagaidījis pie skolas ārdurvīm un aizvedis mājās. Dēls par skolā notikušo neesot ziņojis skolotājai, jo baidījies.

Saistītie raksti
Mamma ir neizpratnē, ka vairāk nekā divu nedēļu laikā neesot izņemts videonovērošanas ieraksts,

kas kārtībsargiem, iespējams, palīdzētu viest lielāku skaidrību īsākā laikaposmā. Raizējas, ka ieraksts varētu tikt dzēsts vai koriģēts.

LA.lv