Veselam

Vientuļā māte pārģērbjas par vīrieti, lai dēls varētu apmeklēt pasākumu ar tēviem0

Foto – Boredpanda.com

Jau šobrīd, skolas un bērnudārza gaitu pirmajos mēnešos, nereti jāstāsta par savu ģimeni. Tūlīt atkal atzīmēsim Tēva dienu. Runāšana par ģimeniskām tēmām daļā bērnu tomēr raisīs skumjas, jo daudzi aug nepilnās ģimenēs, bērni ne vienmēr satiek savus tēvus.

Līdzīgi ir Elijas ģimenē. Viņa māte, Dževete Vaskvēza (Yevette Vasquez), dēlu audzina viena. Kādu dienu viņa ievēroja, ka pie skolas novietotas neparasti daudz automašīnu. Viņa jautāja dēlam, kāpēc to tik daudz, un viņš pastāstīja, ka skolā notiekot “Brokastis ar tētiem”. Lai dēlam tās neietu secen, teksasiete Dževete izdarīja to, ko varbūt fantāzijās izdarītu arī citas mātes – “uzbūra” tēvu. Proti, viņa aizbrauca mājās, pārģērba plandošos svārkus, uzvelkot bikses, galvā uzlika beisbola cepuri, pielīmēja ūsas un skolā atgriezās incognito, lai Elija varētu baudīt brokastis ar “tēti”.

“Zinu, ka manam dēlam nebija viegli redzēt citus bērnus kopā ar saviem tēviem,” rakstīja Dževete facebook vietnē. “Turpmāk es darīšu, ko vien spēšu, lai dēla sejā būtu smaids. Un, kā jūs varat redzēt, tas tikko parādījās viņa sejā.”

Avots: boredpanda.com

LA.lv