Veselam
Dzīvesveids

Zero waste lekcijas, krāsu terapija un citi pārsteigumi, kas sagaida “Saules festivālā”0

Foto: publicitātes

Vissaulainākais un neaizmirstamākais notikums – “Saules festivāls” jūlija pirmajā nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. jūlijam jau sesto gadu aicina ģimenes un draugus atpūsties dabā Daugavas ieloka skautajā viesu namā “Ievu līcis”, izzinot sevi vairāk kā 35 dažādās darbnīcās, informē festivāla organizatori.

“Saules festivāls” trīs dienu garumā priecē ar dažādām darbnīcām un meistarklasēm (paralēli notiek 8-11 nodarbības), pulcējot atpazīstamus speciālistus, no kuriem var iedvesmoties un mācīties.

Pēc radošām dienām būs iespēja relaksēties meža pirtī kopā ar pirtnieku Viesturu Luka-Indānu un veldzēties Daugavā, kā arī dejot latvju dančus vai arī ļauties Ineses Kozuliņas un “Rahu the fool” koncertiem, kas turpināsies ar dziesmām pie ugunskura. Savukārt par mazajiem festivāla apmeklētājiem rūpēsies auklītes, piedāvājot plašu izklaižu, nodarbību un pārsteigumu programmu.

Foto: publicitātes

“Katru gadu domājam, kā pārsteigt savus apmeklētājus, kā paplašināt viņu apvāršņus, kā atklāt vēl nezināmo, tāpēc šogad esam sarūpējuši daudz jaunas meistarklases.

Iepazīstināsim ar aura-soma krāsu terapiju, tējas ceremoniju, labas kafijas pagatavošanas knifiem, pieskārienu mīlestības valodas darbnīcām, čakrafona meditācijām, dzimtas mandalām, eļļas meditācijām, Rebozo masāžu, lekcijām par tēmām “Bērni un tehnoloģijas”, “Kvalitatīva aktivitāte un gudra pieeja ķermenim” un “Zerowaste dzīvesveida pamati”.

Sava spēka un enerģijas meklētājiem notiks arī klinšu kāpšanas treniņi un nodarbības, kurās tiks apgūtas jogu elpošanas tehnikas un rūdīšanās koncepts pēc Vima Hofa metodes. Kā arī vēl daudz citas jaunas vēsmas šogad pārsteigs gan lielus, gan mazus,” atklāj festivāla organizētāja un jogas pasniedzēja Ieva Čeremisina.

Foto: publicitātes

Saistītie raksti

“Saules festivāls” ir kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurš vieno apmēram 100 apmeklētājus un 50 organizatorus un māksliniekus. Tajā iespējams baudīt pirtis, klasisko un gaisa jogu, meditācijas, boksa un pašaizsardzības nodarbības, radošās darbnīcas, lekcijas, dejas, mūziku, veģetāro un vegānu virtuvi un citas sirdij tuvas un varbūt vēl neatklātas nodarbes.

Šie ir svētki ar veģetāro un vegāno virtuvi un bez apreibinošām vielām. Ģimenēm ar mazuļiem, iepriekš rezervējot, ir iespēja nakšņot numuriņos, kā arī ir matraču vietas viesu nama jumta telpā. Pārējie dalībnieki tiek aicināti ņemt savas teltis, hamukus un guļammaisus, lai izbaudītu miljons zvaigžņu viesnīcas priekšrocības. Plašāka informācija festivāla mājaslapā.

Video ieskats 2018. gada “Saules festivālā”.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Ziemas peldētāji aicina pievienoties kopīgai peldei Liepājas jūrmalā
3 dienas
VE
Veselam.lv
Veselam
“Tēt, esi unikāls!”. Nākamnedēļ startē jauna informatīva kampaņa
3 dienas
AN
Annika Niedrīte
Veselam
No sirds vai pienākuma dēļ? Kā pareizi dāvināt – garīgais skatupunkts
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Solidaritāte, cieņa un drosme. Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Foto. Svētku uguņošana priecē iedzīvotājus gan Rīgā, Daugavmalā, gan pie televizoru ekrāniem
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Foto. Lāpu gājiens Rīgā pulcē tūkstošiem dalībnieku
7 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Atdot daļiņu no saņemtā. Saruna ar Jāni Lūsēnu
Intervija 12 stundas
SM
Signe Mengote
Ekonomika
Jāvērtē pēc spējām, nevis diagnozes. Kā mazināt plaisu starp darba devējiem un invalīdiem
12 stundas