Veselam
Dzīvesveids

Zero waste lekcijas, krāsu terapija un citi pārsteigumi, kas sagaida “Saules festivālā”0

Foto: publicitātes

Vissaulainākais un neaizmirstamākais notikums – “Saules festivāls” jūlija pirmajā nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. jūlijam jau sesto gadu aicina ģimenes un draugus atpūsties dabā Daugavas ieloka skautajā viesu namā “Ievu līcis”, izzinot sevi vairāk kā 35 dažādās darbnīcās, informē festivāla organizatori.

“Saules festivāls” trīs dienu garumā priecē ar dažādām darbnīcām un meistarklasēm (paralēli notiek 8-11 nodarbības), pulcējot atpazīstamus speciālistus, no kuriem var iedvesmoties un mācīties.

Pēc radošām dienām būs iespēja relaksēties meža pirtī kopā ar pirtnieku Viesturu Luka-Indānu un veldzēties Daugavā, kā arī dejot latvju dančus vai arī ļauties Ineses Kozuliņas un “Rahu the fool” koncertiem, kas turpināsies ar dziesmām pie ugunskura. Savukārt par mazajiem festivāla apmeklētājiem rūpēsies auklītes, piedāvājot plašu izklaižu, nodarbību un pārsteigumu programmu.

Foto: publicitātes

“Katru gadu domājam, kā pārsteigt savus apmeklētājus, kā paplašināt viņu apvāršņus, kā atklāt vēl nezināmo, tāpēc šogad esam sarūpējuši daudz jaunas meistarklases.

Iepazīstināsim ar aura-soma krāsu terapiju, tējas ceremoniju, labas kafijas pagatavošanas knifiem, pieskārienu mīlestības valodas darbnīcām, čakrafona meditācijām, dzimtas mandalām, eļļas meditācijām, Rebozo masāžu, lekcijām par tēmām “Bērni un tehnoloģijas”, “Kvalitatīva aktivitāte un gudra pieeja ķermenim” un “Zerowaste dzīvesveida pamati”.

Sava spēka un enerģijas meklētājiem notiks arī klinšu kāpšanas treniņi un nodarbības, kurās tiks apgūtas jogu elpošanas tehnikas un rūdīšanās koncepts pēc Vima Hofa metodes. Kā arī vēl daudz citas jaunas vēsmas šogad pārsteigs gan lielus, gan mazus,” atklāj festivāla organizētāja un jogas pasniedzēja Ieva Čeremisina.

Foto: publicitātes

Saistītie raksti

“Saules festivāls” ir kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurš vieno apmēram 100 apmeklētājus un 50 organizatorus un māksliniekus. Tajā iespējams baudīt pirtis, klasisko un gaisa jogu, meditācijas, boksa un pašaizsardzības nodarbības, radošās darbnīcas, lekcijas, dejas, mūziku, veģetāro un vegānu virtuvi un citas sirdij tuvas un varbūt vēl neatklātas nodarbes.

Šie ir svētki ar veģetāro un vegāno virtuvi un bez apreibinošām vielām. Ģimenēm ar mazuļiem, iepriekš rezervējot, ir iespēja nakšņot numuriņos, kā arī ir matraču vietas viesu nama jumta telpā. Pārējie dalībnieki tiek aicināti ņemt savas teltis, hamukus un guļammaisus, lai izbaudītu miljons zvaigžņu viesnīcas priekšrocības. Plašāka informācija festivāla mājaslapā.

Video ieskats 2018. gada “Saules festivālā”.

LA.lv
KB
Kristīna Blaua
Veselam
Slavens psiholoģisks tests: Izvēlies figūru un noskaidro piemērotāko profesiju 1
2 dienas
VE
Veselam.lv
Veselam
FOTO. Atzīmējot dienesta desmitgadi, godina NMPD darbiniekus
2 dienas
KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
Arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām nepieciešama tuvība. Kā runāt par seksualitāti? 1
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 3 stundas
DT
Dace Terzena
Latvijā
Dace Terzena: Pēc labākās apziņas
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Portugāles vidienē plosās plaši meža ugunsgrēki
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ādažu pašvaldības bērnudārzos pirmsskolas pedagogu darba algas likmi nosaka 920 eiro
45 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Irānas varasiestādes liegušas iespēju sazināties ar uz kuģa aizturēto Latvijas pilsoni
3 stundas