Veselam
Psiholoģija

11 filmas, ko skatīties, kad šķiet – dzīve jūk un brūk0

Foto no adme.ru

Arī dzīves līkločos Dzīvot

Dzīvē dažkārt notiek kataklizmas. Tā var būt nopietna slimība, finanšu pārbaudījums, nelaimīga mīlestība… Tam īsti nevar sagatavoties, tomēr ir vērts zināt, ka pat ar šādiem dzīves līkločiem var un vajag dzīvot.

Lūk, 11 filmas, kas pierāda, ka mūsu attieksme pret grūtībām spēj izmainīt daudz ko.

Galerijas nosaukums


Ja es palikšu

Nosaukums oriģinālā “If I Stay”

Mia ir talantīga meitene, kas iemīlējusies klasiskajā mūzikā, savā vijolē un rokerī Adamā. Taču pēc autokatastrofas viņa atrodas komā. Kamēr meitenes ķermenis atrodas slimnīcā, viņas dvēselei jāizlemj, vai viņa vēlas dzīvot tālāk vai labāk doties uz citu pasauli pie saviem tuvajiem.

Nosaukums oriģinālā “Unconditional”

Galvenā varone dzīvo laimīgu dzīvi, jo viņai ir mīļotais vīrs. Taču viss zaudē savu jēgu, kad viņš tiek nežēlīgi nogalināts. Viņa zaudē ticību jelkam un vēlēšanos dzīvot. Reiz viņa negaidīti satiek senu draugu Džo, kurš kļūst par viņa atbalsta personu un ienes jēgu un gaismu viņas dzīvē.


Mans sargeņģelis

Nosaukums oriģinālā “My Sister’s Keeper”

Advokātam jāizskata neparasta lieta – 11 gadus veca meitene iesūdz tiesā savus vecākus, uzzinot, ka viņa ir speciāli ieligzdots mēģenes bērns ar mērķi uzturēt ar leikēmiju slimās māsas dzīvību.


Vainīgas ir zvaigznes

Nosaukums oriģinālā “The Fault in Our Stars”

Heizelai ir vēzis. Neskatoties uz to, ka slimība uz laiku ir atstājusies, meitene nejūt ne kripatiņu prieka. Viņa iet uz atbalsta grupām, kur reiz iepazīstas ar puisi Augustu, kurā iemīlas. Viņi abi dodas kaislību un dzīvīguma pilnā ceļojumā, kas atkal pierāda, ka visu dzīves jēgu var atrast jebkurā tās nogrieznī.


Virtuve dvēselei

Nosaukums oriģinālā “Soul Kitchen”

Galvenajam varonim pieder ne pārāk poluars restorāniņš Hamburgas nostūrī. Nedaudzajiem apmeklētājiem tīk te baudāmie vienkāršie ēdienu un viņi zina ēdienkarti, kas aizņem vienu lapu, no galvas. Rimtā dzīve rit savu gaitu, kamēr galvenajam varonim uz galvas neuzkrīt visas 33 nelaimes.


Tagad ir īstais laiks

Nosaukums oriģinālā “Now Is Good

Tesai ir 17 gadu un viņa vēlas normālu dzīvi. Viņa sapņo par to, par ko visi pusaudži. Bet ko darīt, ja laika atlicis maz? Tesa pieņem lēmumu nodzīvot visu sev atvēlēto dzīves posmu tā, lai ne minūte nepaietu velti.


Joprojām Alise

Nosaukums oriģinālā “Still Alice”

Elisa Houlenda ir pazīstama lingvistikas profesore. Viņa ir laimīga laulībā, viņai ir trīs pieauguši bērni. Bet viss mainās, kad reiz viņa sāk aizmirst vārdus.


Mana dzīve bez manis

Nosaukums oriģinālā “My Life Without Me”

Galvenajai varonei ir 23 gadi, viņai ir divas meitas, vīrs bezdarbnieks, māte, kas visus neieredz un tēvs, kas sēdējis cietumā. Viņa strādā par apkopēju universitātē. Viņas monotonā dzīve mainās, kad ārsti paziņo, ka sieviete ir nedziedināma slima – viņai atlicis dzīvot vien trīs mēnešus. Sieviete nolemj radikāli mainīt savu dzīvi.


Grāmatu zagle

Nosaukums oriģinālā “The Book Thief”

Vācija Otrā Pasaules kara priekšvakarā. Deviņus gadus vecā Līžele pārceļas uz Minheni pie saviem audžu vecākiem un ar viņu palīdzību mācās lasīt. Ar katru dienu lasīšana viņai kļūst par dzīves nepieciešamību un viņa sāk zagt grāmatas. Viss, ko viņa uzzina no tām, palīdz viņai pieņemt notikumus, kas norit apkārt.


Nepadodies

Nosaukums oriģinālā “Restless”

Enoks, kurš pārdzīvojis klīnisko nāvi un zaudējis autokatastrofā vecākus, bērēs iepazīstas ar Anabellu, un drīzumā starp viņiem uzplaukst romantiskas attiecības. Vēlāk izrādās, ka Anabella irnāvējoši slima. Jauneklis nolemj palīdzēt mīļotajai sagatavoties neizbēgamajam.


Lauva

Nosaukums oriģinālā “Lion”

Šeru piedzimis nabadzīgā indiešu ģimenē, bet piecu gadu vecumā pazudis. Viņš ieradies citā pilsētā un daudz ko pārdzīvojis, pirms viņam uzradās mīloši audžuvecāki, labas mājas un brīnišķīgi dzīves apstākļi. Pieaudzis viņš atceras dažus iepriekšējās dzīves mirkļus un vēlas atrast savus tuviniekus.

 

Avots: adme.ru

LA.lv