Veselam
Dzīvesveids

11. maija pēcpusdienā notiks bezmaksas semināri par gudru sportošanu un ēšanu0

Foto – Shutterstock

Latvijas Sporta medicīnas asociācija un Sporta laboratorija aicina uz bezmaksas informatīvo semināru “Tautas sporta sacensības – kā darīt pareizi?”, kas norisināsies ceturtdien, 11. maijā, Bellevue Park Hotel Riga, zālē Parīze I, no plkst. 15.00 līdz 18.00. Tajā ikvienam interesentam būs iespēja rast atbildes uz sev aktuālajiem ar sportošanu saistītajiem jautājumiem.

Semināra laikā sporta ārsti sniegs profesionālus padomus par veselīgu sportošanu, slodzes plānojumu un izvairīšanos no pārslodzes, uztura nozīmi un ātru organisma atjaunošanos pēc sacensībām, savukārt sacensību organizatori stāstīs par savu fantastisko pieredzi un izaicinājumiem, rīkojot liela mēroga sacensības un iespējām sportot visa gada garumā.

Galveno runātāju lomā iejutīsies Latvijas Sporta medicīnas asociācijas prezidente un Sporta laboratorijas vadītāja Sandra Rozenštoka, Lattelecom Riga Marathon organizators Aigars Nords, Latvijas Olimpiskās Vienības sporta ārsti Aldis Cīrulis un Līga Cīrule, sporta uztura speciāliste un fizioterapeite Signe Rinkule, biedrības Meža taku skrējieni pārstāvis un Cēsis ECO Trail 2017, Patriots un Noskrien Ziemu organizators Roberts Treijs, biedrības Bigbank Skrien Latvija priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis, kā arī ārsts psihoterapeits Ernests Pūliņš-Cinis, fizioterapeite Ksenija Golubco_va, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas pārstāvis Jānis Mūsiņš un SIA “G.Miežis ārsts” pārstāvis Kaspars Vībāns.

Semināra otrajā daļā no 17:00 – 18:00 ir plānota interaktīva preses konference diskusijas formā, kur semināra dalībniekiem, sporta entuziastiem būs iespēja pirmo reizi uzdot jautājumus vienkopus gan sporta medicīnas speciālistiem, gan lielāko tautas izturības sporta pasākumu Latvijā rīkotājiem, gan cilvēkiem, kas kopumā atbild par sporta likumdošanu Latvijā.

Dalība pasākumā ir bez maksas! Aicinām ierasties savlaicīgi un par ierašanos ziņot uz e-pastu [email protected] vai aizpildot reģistrācijas anketu.

LA.lv