Veselam
Psiholoģija

13 prasmīgas komēdijdrāmas: nedaudz smieklu, nedaudz skumju, gūzma smaidu 0

Foto no hollywoodreporter.com

Smiekli kā zāles

Smiekli ir gaidīts viesis jebkurās mājās. Ja jums tā ļoti pietrūkst, tātad pienācis laiks noskatīties gaišu filmu. Starp citu, kopā skatīties ir divtik vērtīgi.

Galerijas nosaukums


“(Ne)gaidītais princis”

Foto no kinopoisk.ru

Foto no kinopoisk.ru

Nosaukums oriģinālā “Un prince (presque) charmant”

Žan Marku visvairāk interesē bizness un savas vajadzības. Skrējienā pēc izdevīguma, viņš atstāj bez ienākumiem veselas fabrikas darbiniekus. Bet, atzīmējot kontrakta parakstīšanu, viņš aizmirst par meitas kāzām. Bet viņš mīl savu mīlulīti, tādēļ cenšas visu nokārtot un steidz ceļā. Tajā pašā laikā ceļā steidz Mari, kas no bērnības tic, ka kaut kur ir princis baltā zirgā. Vai patiesi?


“2 + 1”

Foto no unifrance.org

Foto no unifrance.org

Nosaukums oriģinālā “Demain tout commence”

Semjuela dzīve ir pilna bezrūpīgu ballīšu un izbraukumu ar motorlaivu kopā ar draudzenē. Bet negaidīti pie viņa vēršas meitene, kurai priekš galvenā varoņa ir pavisam negaidītas ziņas. Un tas maina viņa likteni uz visiem laikiem. Jūs ne mirkli nenožēlosiet, ja noskatīsieties šo komēdiju – drāmu.


“Mežakuilis un ūdenskrese”

Foto no avclub.com

Foto no avclub.com

Nosaukums oriģinālā “Hunt for the Wilderpeople”

Apaļvaidzi Rikiju steidzami grib pāraudzināt. Sociālās iestādes darbieniece Pola aizved viņu ārpus pilsētas pie kāda ģimenes pāra. Kad viņa audžumāte Bella nomirst, speciālisti nolemj puisēnu paņemt atpakaļ. Bet viņš aizmūk mežā. Un Geks, noslēgtais Ballas vīrs, dodas viņu meklēt. Taču Pola sacel troksni un sasauc visus atrast “nabaga puisēnu” un viņa “pavedēju”. Medības sākas!


“Pa pēdām”

Foto no uproxx.com

Foto no uproxx.com

Nosaukums oriģinālā “Skiptrace”

Benijs Bleks daudzus gadus seko līdz noziedzīga sindikāta darbībai. Pēkšņi šīs bandas dalībnieki nolaupa viņa māsas meitu. Viņš metas viņu meklēt, bet liktenis sūta viņa šaubīgu palīgu – amerikāņu afēristu. Taču viņam ir svarīgas liecības. Šķiet, viņiem neizbēgt no pašas kuriozākās sastrādāšanās dzīvē. Šī komēdija iepriecinās tos, kas noilgojušies pēc Džekija Čana spēles.


“Karalisks piedāvājums”

Foto no cspirehomeblog.com

Foto no cspirehomeblog.com

Nosaukums oriģinālā “A Hologram for the King”

Vēl viens laba filma ar Tomu Henku. Alans Kleins saskatīja dzīves jēgu tikai ģimenē un darbā, bet reiz viņa pasaule tik satricināta. Radās problēmas viena aiz otras, bet viņam bija steidzami jāapmaksā meitas mācības. Apburtais loks? Bet ne viņam. Viņš steidz uz Saūdu Arābiju ar drosmīgu ideju. Bet tikmēr viņu gaida tikšanās ar karali, viņa dzīvē sāk rasties pārsteidzoši ļaudis.


“Suņa dzīves jēga”

Foto no fatherly.com

Foto no fatherly.com

Nosaukums oriģinālā “Dog’s Purpose”

Izrādās, deviņas dzīves nav tikai kaķiem. Šīs komēdijas varonis kā reiz ir no tādiem, kam tik daudz to dzīvju ir. Pirmajā reizē suns Beilijs nodzīvoja neilgi. Bet nu otrajā reizē zelta retrīveram paveicās nodzīvot ilgāk. Droši vien tieši šo labsirdīgo komēdiju jūs meklējāt kopīgai skatīšanai ar bērniem.


“Florense Fostere Dženkinsa”

Foto no cinema.u-cs.jp

Foto no cinema.u-cs.jp

Nosaukums oriģinālā “Florence Foster Jenkins”

Šī traģikomēdija ir pilna vilšanos. Varone  ir meitene no bagātas ņujorkiešu ģimenes, kurai ir viss, bet viņa sapņo dziedāt operā. Tiesa, Florensai Fosterei Dženkinsai nav ne muzikālās dzirdes, nedz dziedamās balss… Bet vai viņa kādreiz par to uzzinās? Starp citu, apburošo vīru tēlo Hjū Grants.


“100 metri”

Foto no profesionaljdeabajo.wordpress.com

Foto no profesionaljdeabajo.wordpress.com

Nosaukums oriģinālā “100 metros”

Reiz dzīvoja cilvēks, kuram uzstādīja diagnozi “izkaisītā skleroze” un viņš nevarēja noiet pat simts metru. Tomēr mūsu filmas varonis nepadevās. Viņš uzstādīja grandiozu mērķi – pievarēt simtiem kilometru. Šī ir aizkustinoša komēdijdrāma, kas balstīta patiesos notikumos, māca izturēt grūtības un cīnīties par sevi un tavajiem.

 


“Sprādziens no pagātnes”

Foto no movie.info

Foto no movie.info

Nosaukums oriģinālā “Blast from the Past”

Adams Vēbers ir lielisks puisis, bet neveiklu apstākļu sakritības dēļ bērnību un jaunību viņš pavada tēva zinātnieka būvētā pazemes slēptuvē no atomkara. Viņš nezina neko par pasauli augšā, bet sirds dziļumos sapņo ieraudzīt visu, par ko zina no vecāku stāstītā. Nu ko tur runāt, naivais un patiesais Adamass vēl ne reizi dzīvē nav redzējis meitenes. Taču reiz notiek kaut kas neticams!


“Tīģera teorija”

Foto no .ceskatelevize.cz

Foto no .ceskatelevize.cz

Nosaukums oriģinālā “Teorie tygra”

Ģimenē, kur trīs paaudžu sievietes vai no ādas lien, lai ievērotu visus “ideālas laulības” punktus, ģimenes pavarda sargātājas vairāk ir apgaismotas par ikdienas lietām. Jā un, šķiet, ka tā ir arī ar pārējām. Bet kādā brīdī Jana Bergere saprot, ka dzīvo ne savu dzīvi. Ko tad nu darīt? Nolemts: viņa gatavojas bēgt un īsteno to savdabīgā veidā.

“Asfalts”

Foto no hollywoodreporter.com

Foto no hollywoodreporter.com

Nosaukums oriģinālā “Asphalte”

Šis stāsts ir par labsirdīgu sievieti un kosmonautu, pilns siltuma un uzjautrinošu kadru. Vērojot varoņus, var atkal apzināties, ka dzīve nav tik sūra, kad blakus ir vismaz viens cilvēks, kas tevi saprot. Lai nu kas, bet francūži zina komēdiju būtību. Nedaudz smieklu, nedaudz skumju, sauja smaidu – un gatavs kārtējais šedevrs.

“Lielā afēra”

Foto no Youtube.com

Foto no Youtube.com

Nosaukums oriģinālā “The Grand Seduction”

Kādreiz pilsētiņā Ņufoundlendas salā kūsāja dzīve. Bet ar laiku viss kļuvis tukšs. Tiesa, te palikusi fabrika. Taču kā saglabāt darbavietu, ja šeit nav pat ārsta? Un tad vietējie iedzīvotāji, ar Frenčemu priekšgalā, nolemj atrast jelkādu ārstu un izdarīt tā, lai viņš paliktu ar viņiem uz visiem laikiem. Bet, lai to īstenotu, pilsētiņa steidzami jāpārvērš par sapņu pilsētu!

“Rufus”

Foto no nick.com

Foto no nick.com

Nosaukums orģinālā “Rufus”

Mennijs skolā ir jauniņā, tādēļ sapņo jo ātrāk iegūt draugus. Bet kaut kas noiet greizi. Viņa mīļotais suns Rufus atrod kaut kādu maģisko amuletu, kuru puisēns apliek viņam ap kaklu. Pēkšņi viņi mainās vietām. Ko tagad vispār iesākt? Izejas nav! Nākamajā dienā Mennijs atver Rufusu uz skolu…


Nosaukums oriģinālā “This Beautiful Fantastic”

Foto no plejmo.com

Foto no plejmo.com

Saka, ka mūsu neparastajā pasaulē visi notikumi kaut kādā veidā ir saistīti. Mazi strautiņi kaut kur pārvēršas milzu upēs un kādas nepamanāmas meitenes mīļas fantāzijas negaidīti maina apkārtējo ļaužu dzīvi. Un viņi pēkšņi pamana, ka apkārt viss rod spilgtas krāsas! Tā ir labsirdīga komēdija, kas sirdi pielej ar siltumu un mīļumu.

 

Avots: adme.ru

LA.lv