Veselam
Psiholoģija

15 gaumīgi seriāli garākām brīvdienām0

Foto – film.ru

Pagātnē, detektīvu ādā un mīklu pasaulē

Tā gribētos ienirt noslēpumu un mīklu pasaulē, pabūt detektīva ādā vai ieskatīties pagātnē. Tiem, kas vienmēr aizņemti, garākām brīvdienām apkopoti mini-seriāli, kurus var noskatīties tikai septiņās dienās.Naktī

The Night Of, 2016. gads — mūsdienas, 8 sērijas

Jauns Ņujorkas taksometra vadītājs satiek svešinieci un viņi nolemj pavadīt nakti kopā. Pamodies no rīta, galvenais varonis atrod savā dzīvoklī meitenes līķi. Policijai, advokātiem un pat radiniekiem viņš ir slepkava. Bet vai atradīsies cilvēks, kurš noticēs viņa nevainībai un paglābs puisi no soda?


Parādes beigas

Parade’s End, 2012. gads, 5 sērijas

Galvenais varonis – absolūts britu aristokrātu manieru iemiesojums: galants vīrietis ar nelokāmiem morāles principiem. Viņš nevarēja pat iedomāties, ka kaut kas varētu iedragāt viņa uzticību sievai, tomēr viņš iemīlējās jaunā sufražistē Valentīnā un tas mainīs viņa skatījumu uz dzīvi. Tas ir seriāls par godu, cieņu, un ka ir nepieciešams būt pašam jebkurā situācijā.

Olīvija Kiteridža

Olive Kitteridge, 2014. gads, 4 sērijas

Tas ir skolotājas Olīvijas Kiteridžas un viņas ģimenes dzīves stāsts 20 gadu periodā. Būdama pēc raksturā stingra, Olīvija ir prasīga ne tikai pret sevi, bet arī citiem, jo īpaši ģimeni. Un no tā cieš viņas dēls, kurš, pēc viņas domām, nav tik gudrs, kā gribētos, un viņas vīrs, kurš kļuvis pārāk vienkāršs. Seriāls par ģimenes laimes neiespējamību.

Tukšais kronis

The Hollow Crown, 2012. gads — mūsdienas, 7 sērijas

Seriāls stāsta par trīs karaļiem – Ričardu II, Henriju IV un Henriju V – un to, kā viņu likteņi veidoja vēsturi. Ieteicams visiem Šekspīra darbu cienītājiem un tiem, kuri vēlas ar tiem iepazīties.

Jaunā ārsta piezīmes

A Young Doctor’s Notebook, 2012.–2013. gads, 8 sērijas

Nemierīgajā revolūcijas laikā jaunais ārsts Vladimirs Bomgards ierados mazā ciematā, kur ārstē vietējos iedzīvotājus. Galvenajam varonim neklājas viegli, jo viņš ir spiests saskarties ar savas profesijas grūtībām un pastāvīgu pacientu māņticību. Seriāla pamatā M. A. Bulgakova stāsti.

Skaistums iekšpusē

The Beauty Inside, 2012. gads, 6 sērijas

Galvenā varoņa Aleksa dzīve būtiski atšķiras no citiem cilvēkiem. Galu galā, katru rītu viņš pamostas kāda cilvēka ķermenī. Alekss stāsta, ko viņš ir pieredzējis un sajutis, vienu dienu pabijis cita cilvēka ķermenī.

Mazā Dorita

Little Dorrit, 2008. gads, 14 sērijas

Šis ir stāsts par sarežģītu mīlestību starp cietumā piedzimušo Emiju Doritu, kurā viņas ģimene bija nokļuvusi pēc bankrota, un Artūru Klennemu, kurš mēģina uzlabot attiecības ar savu despotisko māti. Seriāls par draudzību, rūpēm, sapratni, iecietību un to, ka katrai ģimenei ir skelets skapī, un dažreiz ir labāk, ja skapis droši noslēgts.


11.22.63

11.22.63, 2016. gads, 8 sērijas

Angļu valodas skolotājam Džekam Eplingam ir lieliska iespēja ieskatīties pagājušā gadsimta 60 gados un novērst Kenedija slepkavību. Bet galvenais varonis nevarēja pat iedomāties, ka pagātnei ir savi noslēpumi, kārdinājumi un sekas, kas nevar viņu atlaist.


Hudini

Houdini, 2014. gads, 2 sērijas

Šis ir stāsts par zēnu no nabadzīgas ebreju ģimenes, kurš reiz redzēja burvju mākslinieka uzstāšanos un aizrāvās ar ideju kļūt par lielu iluzionistu. Viņš daudz mācās, trenējas, uzstājas un ceļo, sekojot savam mērķim – kļūt par slavenu cilvēku un palikt prātā miljoniem.


Pilsēta

The Town, 2012. gads, 3 sērijas

Seriāla galvenais varonis Marks Nikolas atgriežas savā dzimtajā pilsētā, jo ģimenē notikusi traģēdija. Markam rodas šaubas par vecāku pašnāvību un viņš nolemj pats visu noskaidrot. Seriāls ieteicams tiem, kam patīk trilleri Agatas Kristi garā.

Bēgšanas meistars

The Escape Artist, 2013. gads, 3 sērijas

Vils Bērtons – talantīgs advokāts, apveltīts ar nesalīdzināmu intelektu un neticamu šarmu. Viņš specializējas smagu kriminālu nodarījumu jautājumos. Kā advokāts viņš ir ļoti pieprasīts, jo nav zaudējis nevienu lietu. Bet ar viņa palīdzību tiek attaisnots briesmīgas slepkavības galvenais aizdomās turamais un tas noved pie negaidītām biedējošām sekām.


Tūkstošgade

Millennium, 2010. gads, 6 sērijas

Žurnālists Mīkaels Blumkvists un noslēpumaina meitene-hakere Līsbeta Salandere izmeklē noslēpumainus gadījumus – sievietes pazušanu un nevainīga cilvēka slepkavību. Seriāls uzņemts pēc Stīga Lārsona tāda paša nosaukuma triloģijas.


Pļauka

The Slap, 2015. gads, 8 sērijas

Kādu dienu dārza ballītē par godu jubilejai viegli aizkaitināms viesis iesit pļauku izlutinātam bērnam, kura vecāki skatījās uz dēla izlēcieniem caur pirkstiem. Taču šāda rīcība noved pie neatgriezeniskām sekām: bērna māte nolemj iesūdzēt tiesā, tādējādi sašķeļot labu draugu kompāniju. Aizraujoša drāma, kas parāda cilvēku vērtību sistēmu.


Utopija

Utopia, 2013.–2014. gads, 12 sērijas

“Utopijas eksperimenti ” – leģendārs noslēpumains grafisks romāns. Piecu mazpazīstamu cilvēku, kuras rokās nonācis manuskripts, dzīvības ir apdraudētas. Kad tev seko nežēlīga noslēpumaina organizācija, pazīstama ar nosaukumu “Tīkls”, ir tikai viens veids, kā izdzīvot – bēgt.


Un tad nepalika neviens

And Then There Were None, 2015. gads, 3 sērijas

Astoņi svešinieki satiekas, jo ir uzaicināti uz lielisku pili, kura atrodas uz salas. Sapulcējušies ap galdu, viesi uzzina, ka īpašnieki nav mājās, un vienīgie iemītnieki šeit – kalpu ģimenes pāris. Tieši viņi atskaņo auditorijai ierakstu, kas viņus visus apsūdz slepkavībās un apsola par to atbilstošu sodu. Seriāls balstīts uz Agatas Kristi slaveno grāmatu “10 mazi nēģerēni”.

Avots: adme.ru

LA.lv