Veselam
Dzīvesveids

19. septembra vakarā aicina pulcēties skrējējus pie Brīvības pieminekļa 0

Publicitātes foto

Šodien ar īpašu Latvijas simtgadei veltītu kopbildi un simbolisku skrējienu Rīgas ielās tiek atklāta reģistrācija 2018. gada Lattelecom Rīgas maratonam. Brīvības pieminekļa pakājē skrējēji tiek aicināti pulcēties plkst. 19.00, lai kopīgi izveidotu simbolisku Latvijas kontūru. Skrējēju veidotā Latvijas kontūra tiks iemūžināta no gaisa un kalpos kā simboliska apņemšanās Latvijas simtgades maratonam – 2018. gada 19.-20. maijā notiekošajam Lattelecom Rīgas maratonam. Pēc kopbildes uzņemšanas, organizatori aicinās dalībniekus doties kopīgā skrējienā Rīgas ielās, simboliski iezīmējot jaunās sezonas pirmo treniņu.

Reģistrāciju 2018. gada skrējienam Lattelecom Rīgas maratons tradicionāli sāk 8 mēnešus līdz skrējienam, dodot dalībniekiem pietiekami daudz laika, lai pienācīgi sagatavotos 28. Lattelecom Rīgas maratonam, kas norisināsies 2018. gada 19.-20. maijā. Gaidāmajā simtgades maratonā skrējējiem būs pieejamas gan klasiskā 42,195km maratona distance, gan arī pusmaratona, 10km, 6km distances, kā arī 3,6 km garais Ģimeņu skrējiens un pašiem mazākajiem veltītās “Rimi Bērnu dienas” skriešanas distances. Sagaidāms, ka 2018. gadā uz Ziemeļeiropā vienīgo IAAF (Starptautiskā vieglatlētikas federāciju asociācija) sertificēto Bronze Label maratonu ieradīsies vairāk nekā 6000 ārvalstnieku no teju 70 valstīm.

Reģistrēties Lattelecom Rīgas maratonam iespējams piesakoties oficiālajā mājas lapā www.lattelecomrigasmaratons.lv. Pieteikties iespējams 42,2km, 21,1km, 10km, 6km un arī Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam. Reģistrācija pārējām Rimi Bērnu dienas distancēm tiks uzsākta 2018. gadā.

“Latvijas simtgades kopbilde” un skrējiens plkst. 19.00 pie Brīvības pieminekļa

Šodien, 19. septembrī plkst. 19.00 uz “Latvijas simtgades kopbildi” tiek aicināts ikviens skrējējs, kas vēlas paust savu apņemšanos nākamā gada maijā pieveikt kādu no Lattelecom Rīgas maratona distancēm. Ar profesionāla drona operatora palīdzību tiks uzņemts augstas izšķirtspējas foto no gaisa, iemūžinot dalībniekus Latvijas kontūras formā.

Pēc kopbildes uzņemšanas ikviens dalībnieks ir aicināts doties kopīgā skrējienā Rīgas ielās, veicot simbolisku maršrutu līdz 60m augstajam Latvijas karogam AB dambī, šķērsojot Akmens un Vanšu tiltus. Skrējiena starts turpat pie Brīvības pieminekļa uzreiz pēc foto uzņemšanas.

Ikvienam skrējējam, kurš reģistrēsies maratonam reģistrācijas atklāšanas dienā un ieradīsies uz “Latvijas simtgades kopbildes” uzņemšanu, organizatori dāvās iespēju izvēlēties sev kārotāko un veiksmīgāko skriešanas numuru, piemēram, 777, 1 991 vai 10 000. Šī iespēja būs pieejama tikai un vienīgi “Latvijas simtgades kopbildes” uzņemšanas pasākumā pie Brīvības pieminekļa. Jāņem vērā, ka izvēli būs iespējams veikt, ievērojot katras distances numuru intervālus.

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
14 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 2
3 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
1 stunda