Veselam
Ārstēšana

5. aprīlī “Stradiņos” notiks svētku koncerts onkoloģijas pacientu atbalstam 0

Publicitātes foto

5. aprīlī plkst. 16.00 P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas  15.korpusa konferenču zālē notiks Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora Lieldienu koncerts „Te invocamus”.

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora sarūpētā programma ir atbalsta apliecinājums nenovērtējamam mediķu ikdienas darbam ne vien P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, bet arī citās Latvijas medicīnas iestādēs, nodrošinot palīdzību ikvienam, kuru skārusi slimība.

Mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Romāns Vanags: „Dziesmai piemīt īpašs spēks, kas var gan pacilāt un vienot, gan palīdzēt un mierināt. Šajā valsts simtgades un Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku gada pavasarī esam gandarīti ar dziesmu paust savu attieksmi un atbalstu, iepriecinot tieši Onkoloģijas klīnikas, P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcas ārstus, medicīnas personālu un pacientus. Svarīgi, ka mūsdienīgas tehnoloģijas un metodes arvien plašāk ir pieejamas pacientiem, un ceru, ka Onkoloģijas pacientu atbalsta programma “Dzīvo tālāk!” mērķtiecīgi sasniegs vēl daudzus pacientus, kuriem nepieciešama palīdzība.”

Koncerts „Te invocamus” norisinās labo mērķu programmas „Dzīvo tālāk!” ietvaros. Koncerts ir onkoloģijas pacientu atbalsta programmas “Dzīvo tālāk!” dāvinājums Onkoloģijas klīnikas, P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcas ārstiem, medicīnas personālam un pacientiem. Šīs programmas pusgada darbības rezultātā mūsdienīgos un terapijas noteikšanai kardināli nepieciešamos pozitronu emisijas tomogrāfijas jeb PET/CT diagnostikas izmeklējumus bez maksas saņēmuši jau 125 limfomas pacienti. Programmu „Dzīvo tālāk!” īsteno veselības uzņēmumu grupa „Repharm” un pacientu atbalsta fonds “O fonds”.

LA.lv
RO
Regīna Olševska
Veselam
Pēc iespējas vairāk kustēties! Pārliecināta 101 gadu vecā Alise Lauva
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
126 cilvēki šogad svin simto dzimšanas dienu. Kārļa Dumbrāja gara mūža noslēpumi
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
9 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
11 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
6 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
10 stundas