Veselam
Dzīvesveids

Ādas un matu kopšanas kļūdas. Notiks bezmaksas seminārs “Sievietes skaistums un veselība”0

Publicitātes foto

Tuvojoties pavasarim un siltākam laikam, arī mūsu ādai un matiem ir nepieciešama īpaša kopšana. Ziemas sals, mitrums un asie vēji ādas un matu veselībai un skaistumam ir īsts pārbaudījums. Tādēļ martā, skaistuma un pirmo pavasara vēsmu mēnesī, aicinām ikvienu interesentu piedalīties bezmaksas seminārā “Sievietes skaistums un veselība”, kas veltīts ādas un matu veselības un kopšanas tēmai. Seminārs tiek organizēts bezmaksas lekciju cikla „BENU veselības un skaistuma akadēmija” ietvaros un notiks 6. martā plkst. 18:00 viesnīcā „Monika” Rīgā.

Ziemas periodā mēs bieži mēdzam piemirst pietiekami parūpēties par savu ādu un matiem. Taču rūpes par tiem ir nepieciešamas visos gadalaikos, turklāt – visiem nederēs vienāda pieeja un līdzekļi. Mūsu ādas un matu individuālās īpatnības ir ļoti būtiskas, izvēloties pareizos un tieši mums piemērotos kopšanas līdzekļus un procedūras. Nepareizi izvēlēti un nepiemēroti kopšanas līdzekļi ne vien nenāk par labu, bet var radīt pat pretēju – negatīvu – efektu. Lai izvairītos no izplatītākajām kļūdām un saprastu, kā pareizi rūpēties par savas ādas un matu skaistumu un veselību, semināra ietvaros eksperti pārrunās būtiskākās kļūdas ādas un matu kopšanā, vienlaikus sniedzot noderīgus padomus, ko ieviest savā ikdienā.

Diskusijā piedalīsies dermatoloģe dr. Lauma Valeine, kas pastāstīs par galvenajām ādas kopšanas kļūdām, kā arī to, kā pareizi rūpēties par ādas skaistumu un veselību, mainoties gadalaikiem. Savukārt triholoģe dr. Inga Zemīte skaidros būtiskākās matu kopšanas un veselības nianses, bet “BENU Aptiekas” skaistumkopšanas speciāliste Natālija Gavriļčenko pastāstīs par to, kā savas ādas un matu veselības stāvokli varam pārbaudīt uz vietas aptiekā, kā pareizi izvēlēties aptiekās pieejamo kosmētiku un uzturu bagātinātājus. Diskusiju vadīs Valdis Melderis.

Pēc diskusijas interesentiem būs iespēja uz vietas veikt ādas un matu veselības ekspress testu, kurā tiek noteikts ādas tips, mitruma līmenis, sebuma līmenis, pigmentācijas līmenis, bioloģiskais ādas vecums, ādas elastīgums, grumbu dziļums, galvas ādas vispārējais veselības stāvoklis, matu struktūra, matu problēmu būtība un cēloņi.

Bezmaksas seminārā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs – BENU lojalitātes kartes īpašnieks, iepriekš piesakoties pa tālruni 25748140. BENU lojalitātes kartei iespējams bez maksas pieteikties ikvienā “BENU Aptiekā” vai aptieku tīkla mājaslapā.

LA.lv