Veselam
Dzīvesveids

Āgenskalnā notiks Invaliditātes svētdienas dievkalpojums0

Foto – Shutterstock

Āgenskalna Baptistu draudze sadarbībā ar biedrību „Wings for Wheels” 2018. gada 14. janvārī rīko Invaliditātes svētdienas dievkalpojumu. Invaliditātes svētdiena jau daudzus gadus ir kļuvusi par tradīciju draudzēs visā pasaulē. Tā ir diena, kad draudzēs īpaša uzmanība tiek veltīta cilvēkiem ar invaliditāti un viņu līdzvērtīgai iekļaušanai kristiešu kopienā. Invaliditātes svētdienas mērķis ir ne tikai informēt par invaliditāti, bet arī dot iespēju cilvēkiem ar invaliditāti parādīt savus talantus un dalīties ar savu ticības pieredzi.

Plānotajā Invaliditātes svētdienas dievkalpojumā 14. janvārī ir paredzēti muzikāli priekšnesumi, ko izpildīs cilvēki ar invaliditāti, kā arī svētruna par invaliditāti Bībeles skatījumā. Ir padomāts arī par bērniem. Bērnu programma visām vecuma grupām būs veidota ar mērķi radīt pareizu priekšstatu un izpratni par invaliditāti un cilvēkiem, kuriem ir invaliditāte.

Slavēšanas dziesmas dziedot, uzstāsies fonda Nāc līdzās! laureāte  Diāna Ponaskova.

Lai gan daudz tiek runāts par cilvēku ar invaliditāti integrāciju un iekļaušanos sabiedrībā, ļoti daudzi no viņiem savu ikdienu pavada nepielāgotas vides radītu šķēršļu izolācijā. Rīkojot Invaliditātes svētdienu, vēlamies pievērst uzmanību šiem mūsu līdzcilvēkiem un viņu tiesībām uz pilnvērtīgu dzīvi.

Draudzes nams ir pieejams cilvēkiem riteņkrēslos. Nedzirdīgajiem cilvēkiem dievkalpojuma laikā tiks nodrošināts surdotulkojums.

Plašāku informāciju varat saņemt, zvanot Baibai Baikovskai pa telefonu 29341872.

 

LA.lv