Veselam
Psiholoģija

Aizkustinoši: 98 gadus vecs vīrs, sērojot par sievu, izcep 144 ābolkūkas0

Foto – Nebraska TV

Kad Leo Kelners zaudēja sievu pēc kopā pavadītiem 72 gadiem, viņš jutās emocionāli salauzts. Lai kaut kā aizpildītu tukšuma sajūtu, viņš nodevās kūku cepšanai.

Deviņdesmit astoņus gadus vecais Heistingsas, Nebraskā, iedzīvotājs vietējai televīzijai atklāja, ka izcepis 144 ābolkūkas pēc sievas Meidelonas nāves 2012. gadā, vēsta resurss huffingtonpost.com.

“Kad zaudēju sievu, nezināju, ko iesākt. Tāpēc teicu: “Nu, es varu cept,” tā nu sāku to darīt,” Kelners stāstīja.

“Visu, ko daru, daru ar mīlestību. Mana slepenā sastāvdaļa ir mīlestība.”

Kelners esot iemācījies cept, skatoties, kā to dara viņa māte. Viņa iecienītākās ir šokolādes kūka, dzeltenais un baltais biskvīts. Viņš pat reiz izcepis torti kāzām, lai gan vēlreiz to negribētu atkārtot.

Viņš tāpat izstrādājis īpašu kūku bez cukura, kuru droši var ēst arī diabēta slimnieks.

Visus savus konditorejas izstrādājumus vecais vīrs dāvina – vai nu bērēm savā draudzē, hospisa darbiniekiem, kas palīdzēja viņa sievai, vai ģimenei un draugiem.

“Kūkas patiešām ir varen labas,” konditorejas fanu slavē mācītājs Maikls Hūlihons. “Ik reizi, kad šeit notiek kādas bēres, viņš kādu atnes. Viņš tā vienmēr darījis. Daži ir vērsti uz sevi, viņš skatās uz ārpusi. Viņš var mierīgi uzdāvināt pīrāgu katram, ar ko sasveicinājies.”

Cepšana palīdz Kelneram saglabāt rosīgu dzīvesveidu un iepriecināt citus cilvēkus.

“Cenšos palīdzēt ikvienam, ja vien to spēju,” viņš skaidro. “Tas mani padara laimīgu. Dievs mani te atstājis kāda iemesla dēļ, un, manuprāt, šis iemesls bija tieši tāds.”

Avots: huffington.post

LA.lv