Veselam
Bērni

Aizkustinoši līdz asarām: sieviete iznēsā neglābjamu mazuli, lai ziedotu tā orgānus 0

Foto – Facebook

Kāds tēvs sociālajos tīklos uzrakstījis sirdi plosošu atzīšanos par savas sievas ārkārtīgi nesavtīgo rīcību: viņa nolēmusi iznēsāt bērnu, kuram nav izveidojušās smadzenes, tikai tāpēc, lai ziedotu tā orgānus un palīdzētu citiem mazuļiem, vēsta resurss huffingtonpost.co.uk.

Amerikānis Roiss Jangs no Ņūorleānas dalījies ar sievas fotogrāfiju, kurā viņa redzama, mierīgi atpūšamies uz dīvāna, un uzrakstījis, ka viņu “pilda liela mīlestība”.

Vīrietis raksta, ka viņu meita pēc piedzimšanas nenodzīvos vairāk par dažām dienām, un atminas brīdi, kad ārsts pastāstīja drūmos jaunumus. “Nupat atkal atcerējos brīdi, kad mums pateica, ka ar Evu viss nav kārtībā,” viņš rakstīja sociālajā tīklā Facebook.

“Un burtiski 30 sekundes pēc tam, kad ārsts pastāstīja, ka mazulim nav smadzeņu, skaļi raudošā Kerija pacēla skatienu un pajautāja: “Ja es iznēsāšu viņu līdz galam, vai būs iespējams ziedot orgānus?””

Jangs atzina, ka bijis satriekts par sievas drosmi, kaut arī viņas sirds bijusi salauzta. Tas viņam palīdzējis pārvarēt paša izmisumu.

“Pavisam burtiskā nozīmē ļaunākajā savas dzīves brīdī, uzzinot, ka viņas mazulim lemts mirt, viņai nevajadzēja pat minūti laika, lai padomātu par kādu citu, kam viņas nesavtība varētu palīdzēt,” viņš rakstīja.

“Tās ir vienas no spēcīgākajām emocijām, kādas jebkad esmu izjutis. Astoņos mūsu laulības gados (un 15 gados kopš esam kopā), bijis daudz mirkļu, kad esmu nodomājis: kā gan man veicies, ka esmu precējies ar šo sievieti.” Bet šoreiz bija citādi. Aptvēru, ka esmu ne tikai laimīgi precējies ar savu pašu labāko draugu, bet gan ar patiesi īpašu, ievērojamu cilvēku.”

Jangs aprakstīja grūtniecību kā ļoti “smagu laiku”, jo viņa sieva izjūt katru mazuļa kustību un spērienu savā vēderā kā atgādinājumu, ka bērnam jāmirst.

Vīrietis arī atklāja, ka viņi izlēmuši iznēsāt bērnu ne tikai, lai ziedotu mazās meitenītes orgānus, bet arī tāpēc, lai varētu viņu satikt.

“Mēs tā pa īstam sapratām, ka Eva ir dzīva un mūsu meita ir pelnījusi iespēju sastapt savu mammu un tēti,” viņš rakstīja. “Tas mums deva mērķi, kāpēc turpināt. Tuvojas dzemdības, un, lai gan būs skaisti iet līdz galam un satikt Evu, šīs tikšanās cena ir augsta. Mēs dosimies uz slimnīcu dzemdēt bērnu, bet atgriezīsimies mājās bez mazuļa.”

“Es tik ārkārtīgi gribētu to mainīt. Bet es nevaru. Tāda ir īstenība. Un nav iespējams to apturēt.”

Ieraksta noslēgumā viņš nosauca savu sievu par “pasakainu sievieti” un pauda vēlēšanos pavēstīt visiem, cik lieliska viņa ir.

Ar šo Facebook ierakstu cilvēki dalījušies simtiem reižu, un tas saņēmis tūkstošiem “Man patīk” atzīmju.

“Cik brīnišķīgi vārdi par ievērojamu sievieti,” kāds Facebook lietotājs raksta. “Sirdī esmu kopā ar šo ģimeni.”

Citā komentārā teikts: “Teikt, ka jūsu drosme un skaistās sirdis ir iedvesmojošas, nozīmē nepateikt neko. Esiet svētīti.”

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
13 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 1
2 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
59 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
37 minūtes