Veselam
Bērni

APLŪKO: Slavenais Niks Vujčīčs bez kājām un rokām kļuvis par dvīnīšu tēti0

Foto no https://www.facebook.com/NickVujicic/

Slavenais iedvesmas treneris, misionārs un rakstnieks Niks Vujčīčs, kuram nav kāju un roku, bet ir laimīga ģimene un kurš palīdzējis daudziem palīdzēt rast dzīves jēgu, ap Ziemassvētku laiku, 20. decembrī,- kļuvis par tēti vēl diviem bērniņiem – dvīnītēm Olīvijai Meijai un Ellijai Lorelai.

Savā sociālā tīkla “Facebook” lentē Ziemassvētkos viņš rakstīja: “Lai visiem laimīgi Ziemassvētki! Mamma un mazulītes ir mājās! Cik brīnišķīga dāvana!” Un 334 tūkstoši viņa cienītāju jau novērtējuši to kā priecīgu ziņu, kā arī ir tūkstošiem ziņu zem šī apsveikuma. Arī jūs varat sveikt viņu un ģimeni!

Dvīnītes piedzimušas savas mammas dzimšanas dienā. “Paldies jums visiem par mīlestību un rūpēm,” rakstīja laimīgais tētis šajā dienā. “Mammai un meitenītēm viss ir kārtībā. Paldies, Dievs!”

Māsiņas piedzima ar divu minūšu starpību un svēra nedaudz vairāk par diviem kilogramiem katra.

 

Niks ir viens no pasaulē pieprasītākajiem oratoriem. Ik gadu viņam ir 250 uzstāšanos skolās, universitātēs, vecu ļaužu mītnēs, cietumos. Viņš ir pabijis 25 valstīs piecos kontinentos. Viņa uzstāšanās var vērot televīzijā un skatīties internetā. Nikam piemīt burvīga humora izjūta, tādēļ viņa uzrunu laikā auditorija gan smejas, gan raud.

Tagad viņš zina – lai noturētu mīļotās sirdi, nav nepieciešamas rokas. Viņš vairs neraizējas par to, ka nespēs apskaut savus bērnus. Palīdzēja gadījums: reiz pie viņa pienāca divgadīga meitenīte; zinot, ka Nikam nav roku, viņa aizlika savējās aiz muguras un uzlika galvu viņam uz pleca.

Niks nevar sarokoties ar klausītājiem, taču pēc katras uzstāšanās viņš apskauj ikvienu – ar sirdi.

Lasiet vairāk par Niku Vujčīču šeit.

 

LA.lv