Veselam
Ārstēšana

Ar pašvaldības un ERAF atbalstu remontē četras ārstu prakses Jelgavā0

Foto: Fotolia

Šonedēļ četrās Jelgavas novada ģimenes ārstu praksēs sākušies būvdarbi, kas tiek īstenoti ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF), valsts un pašvaldības atbalstu, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pašvaldība nodrošina telpas valsts apmaksāto ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanai, bet piesaistītie Eiropas Savienības līdzekļi ļaus uzlabot veselības aprūpes infrastruktūru un padarīt vēl kvalitatīvāku aprūpes pakalpojumu pieejamību, uzsvēra pašvaldībā.

Lai nodrošinātu ēkas ilgtspējību un energoefektivitāti, lielākie darbi gaidāmi Ilzes Liepiņas ģimenes ārsta praksē, veicot apkures sistēmas un jumta seguma nomaiņu, pārseguma siltināšanu un bruģētas apmales ierīkošanu. Arī pārējās trīs ārsta praksēs telpas kļūs plašākas, gaišākas un pacientiem piemērotākas.

Būvdarbi veicami gan Aiņa Dzalbja ģimenes ārsta un internista praksē Jaunsvirlaukā, kur atjaunos trīs telpas, izolācijas un vides pieejamības nodrošināšanai nomainot piecas iekšdurvis un ierīkojot gaisa kondicionēšanas sistēmu, gan Birutas Karlovskas ģimenes ārsta praksē Elejas pagastā, kur četrās telpās demontēs esošo grīdas pamatni un atjaunos jaunu segumu, kā arī nomainīs piecas iekšdurvis un atjaunos sienas un griestus.

Tāpat līdzīgi darbi veicami Indras Alksnes ģimenes ārsta praksē, atjaunojot divas telpas, tāpat darbi paredz grīdas seguma demontāžu un jaunas grīdas ierīkošanu, vecās starpsienas demontāžu un jaunas izveidi, nomainot arī iekšdurvis. Būvdarbus projektā “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Jelgavas novada pašvaldības četrām ārstu praksēm”

veiks uzņēmums SIA “Latbūvnieks”. Projekta kopējie izdevumi ir 63 702 eiro, no kuriem attiecināmās izmaksas – 32 000 eiro, tai skaitā ERAF finansējums 27 200 eiro, valsts budžeta finansējums 2880 eiro. Pašvaldības līdzfinansējumu veido attiecināmās izmaksas 1920 eiro un neattiecināmās izmaksas 31 702 eiro apmērā.

Paredzēts, ka projektā plānotie darbi noritēs līdz gada nogalei.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
Kaspars Ģirģens: progresa trūkums e-veselības sistēmas izveidē var novest pie zaudēta finansējuma
9 stundas
LE
LETA
Veselam
Notiks 30 miljonu eiro vērtā Baltijas Biomateriālu ekselences centra projekta uzsākšanas pasākums
10 stundas
IA
Ieva Apiņa
Veselam
Ar vingrojumiem pret delikātu problēmu – nesaturēšanu
10 stundas

Lasītākie raksti

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uz Latviju grib indieši un uzbeki: sola stingrākus kritērijus uzņemšanai augstskolās
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Tiesa vienam no lietā par 50 miljonu eiro atmazgāšanu aizdomās turētajiem piemēro apcietinājumu
12 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Policija šonedēļ veikusi procesuālas darbības vairākās Latvijas bankās
47 minūtes
LE
LETA
Laukos
Baltkrievijā pazuduši visi cukurfabriku vadītāji; tiek izmeklēta korupcija cukura nozarē
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Timma spēlēs VTB Vienotās līgas Zvaigžņu mačā
17 minūtes