Veselam
Testi

Asociāciju tests, kas aizvedīs ceļojumā tavā dvēselē 0

Foto – Fotolia/samiramay

Aicinu tevi aizraujošā ceļojumā tavā dvēselē. Visi cilvēki sapņo un nevienam nav noslēpums, ka sapņi – tā ir mūsu zemapziņa, kura nekad nemelo, un bieži vien zina par mums vairāk. Bet ne visi cilvēki atceras savus sapņus, un, protams, ne visi zina, kā interpretēt to, ko viņi redz sapnī. Piedāvājam uzspēlēt asociāciju spēli, pasapņot un sīki aprakstīt redzēto.

1. Iedomājies, tu sapnī nonāc savās mājās. Kāda tā ir? Apraksti detalizēti. (Liela/maza, gaiša/tumša, veca/ jauna, cik daudz istabu).

2. Tagad tu dodies pa šauru taciņu. Pēkšņi ieraugi sev priekšā uz zemes kādu trauku. Kas tas ir? Kas ir iekšā? Ja kaut kas ir iekšā, mēģini pagaršot. Kāda ir garša?

3. Taciņa beidzas un tu ieej mežā. Tu ej diezgan ilgi, bet beidzot nonāc klajumā. Klajuma vidū atrodas ēka. Kas tā ir par ēku? Kādas sajūtas tev ir šajā vietā?

4. Ap ēku ir dārzs. Apraksti dārzu. Kāds tas ir? Ziedošs vai novītis?

5. Tu iznāc no dārza un vēlreiz ej caur mežu. Meža malā var redzēt sienu. Siena ir tik augsta, ka tai nevar pārrāpties un tik gara, ka to nevar apiet. Pēkšņi tu pamani sienā mazas durtiņas un tās ir pusvirus, it kā aicinātu tevi ienākt. Tu ieiesi vai nē?

6. Aiz sienas ir ūdens. Kas tas ir par ūdeni? (Kāda ūdenskrātuve? Ūdens ir mierīgs vai plosās vētra?) Vai tu vēlētos tajā nopeldēties?

Lasi testa interpretāciju!


Testa interpretācija

Māja

Māja – tavs priekšstats par sevi. Ja māja ir veca, iespējams, tev nepatīk pārmaiņas, tu dod priekšroku tradicionālām lietām. Ja māja ir liela, tas nozīmē, ka esi diezgan pārliecināts par sevi cilvēks ar augstu pašvērtējumu. Ja māja ir gaiša, tad esi optimists. Ja tumša, tad pesimists. Istabu skaits – cilvēku skaits, ko vēlies redzēt savā dzīvē.

Trauks

Trauks ir tavs priekšstats, domas par mīlestību. Jo vairāk skaistu un vērtīgu trauku, jo lielāka nozīmē tavā dzīvē ir mīlestībai. Tu esi romantiķis/romantiķe. Trauka saturs – tavas mīlestības pieredze.

Ēka

Ēka ir tavs priekšstats par reliģiju un Dievu. Stabila ēka – stipra ticība. Grūstoša ēka – tava ticība ir vāja.

Dārzs

Dārzs ir tavs priekšstats par apkārtējo pasauli, valsti, pasauli kopumā. Ja augi un ziedi dārzā mirst, tad tas var nozīmēt, ka tu bažījies par apkārtējās vides stāvokli un pasaules nākotni.

Siena

Siena ir tavs priekšstats par nāvi. Vai tās ir beigas vai varbūt pastāv dzīve pēc fiziskā ķermeņa nāves? Vai tu ieiesi pa mazajām durtiņām? Varbūt pirms ieiešanas vispirms apskatīsies un pārbaudīsi, kas tur atrodas? Vai vispār nevēlies tur iet?

Ūdens

Ūdens – tavs priekšstats par savu nākotni. Ja tā ir jūra ar lieliem viļņiem, tad esi pārliecināts un nebaidies no nākotnes. Ja vēlies doties nopeldēties, tas nozīmē, ka tu nebaidies satikties ar potenciālajām grūtībām. Ja ūdens ir dīķis ar stāvošu ūdeni, tad, iespējams, tev ir bail no savas nākotnes un baiļojies par visas pasaules nākotni.

 

Avots: lilium-center.ru

LA.lv
RO
Regīna Olševska
Veselam
Pēc iespējas vairāk kustēties! Pārliecināta 101 gadu vecā Alise Lauva
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
126 cilvēki šogad svin simto dzimšanas dienu. Kārļa Dumbrāja gara mūža noslēpumi
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
4 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
6 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
2 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
5 stundas