Veselam
Dzīvesveids

Atdarini dzīvnieku kustības! Aicina uz “ZUU” fitnesa atvērtajām nodarbībām0

Foto – Facebook

Lai iepazīstinātu plašāku interesentu loku ar Austrālijā radīto treniņu programmu „ZUU”, fitnesa studija „1. stāvs” septembrī rīko atvērtās nodarbības, informēja fitnesa studijas „1. stāvs” treneris Andrejs Babijs.

„ZUU” ir augstas intensitātes intervālu treniņu programma, kurā tiek izmantots paša dalībnieka ķermeņa svars, efektīvi nodrošinot slodzi visam ķermenim. „ZUU” vingrojumu komplekss, kurā tiek atdarinātas dzīvnieku kustības, attīsta lokanību, mobilitāti, līdzsvaru un koordināciju, uzlabojot stāju un gaitu.

Treniņu programmu „ZUU” izmanto gan elites sportistu, gan bruņoto spēku un taktisko vienību apmācībās visā pasaulē, neatkarīgi no vietas un apstākļiem. Tā tiek piedāvāta arī sporta klubiem un grupu fitnesa nodarbībām, radot īpašu un atšķirīgu „ZUU” kultūru, kas pievieno treniņiem draudzīgumu un kopā būšanas sajūtu.

„Treniņu programma „ZUU” nav tikai par fizisku slodzi, bet arī par komandas sajūtu. Nodarbībās starp cilvēkiem veidojas draudzīgas attiecības, kur viens otru atbalsta un motivē. Kā trenerim man ir svarīgi, ka „ZUU” ļoti labi darbina mazos muskuļus, palielina izturību, kā arī māca nekad nepadoties,” stāsta Andrejs Babijs.

Fitnesa studijas „1. stāvs” treneris Andrejs Babijs savās nodarbībās apvieno augstas intensitātes intervālu treniņu programmu „ZUU” kopā ar piekares sistēmas treniņu TRX®.

„Apvienojot abas programmas vienā treniņā, var iegūt ļoti labus rezultātus, strādājot ar dažādām muskuļu grupām. „TRX”, tāpat kā „ZUU”, ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāliem sportotājiem. Abu programmu apvienošanu vienā atzinīgi novērtē arī nodarbību apmeklētāji, kuri pēc treniņa aiziet ar smaidu sejā,” stāsta A. Babijs.

Atvērtās nodarbības norisināsies 10. un 12. septembrī plkst. 19.10 fitnesa studijā „1. stāvs”, kas atrodas Lāčplēša ielā 60.

Pieteikšanās, rakstot uz [email protected], vai zvanot 25878182.

LA.lv