Veselam
Sekss

Atmodini savu seksualitāti0

Foto – Shutterstock

Cilvēks ir seksuāla būtne un tiecas pēc otra. Īpaši to izjūtam vasarā, kad uzvelkam plānāku apģērbu un vairāk atsedzam ķermeni gan vēja un saules pieskārieniem, gan citu skatieniem. Gribētos arī gluži fiziskus pieskārienus, glāstus un skūpstus, bet kā atvērties, kā saprast, ko īsti man vajag un ko vēlos? Kā atmodināt jutekliskumu, ko iemidzinājusi ikdienas rutīna, darbs, pienākumi, rūpes un raizes?

 

7 jutekliski un atsvaidzinoši padomi

* Pārstāj gaidīt, kad iniciatīvu uzņemsies otrs. Nedzīvojam viduslaikos! Jāuzdrošinās partnerim pastāstīt par savām vēlmēm un vajadzībām, jo telepātija un spēja lasīt domas piemīt vien retajam.

 

* Vairies no rutīnas kā no uguns! Ieradums gultā ir nāves spriedums seksualitātei. Atceries, kas patīk tev un kas – partnerim, domās abi atgriezieties attiecību pirmsākumos vai atrodiet jaunu iekuru jūsu intimitātei, tuvības brīžos izmēģinot ko nebijušu. Ļaujiet vaļu fantāzijai.

 

* Kad pēdējo reizi izģērbāt viens otru? Pamēģiniet, un redzēsiet, ka šis rituāls joprojām iedarbojas kā afrodīzijs. Tas gan nebūs pārsteidzoši, ja esat paraduši staigāt pa māju kaili.

 

* Neskatieties gultā televizoru! Patērzējiet, pajokojiet, noglāstiet viens otru, nevis iemiedziet pēc filmas ekrāna zilganajā apgaismojumā.

 

* Pārstājiet raizēties par to, vai gultā esat pietiekami glīti, vai te vai tur netraucē lieks matiņš un vai mati nav izspūruši. Neļaujiet šādām domām iztraucēt tuvības brīžus, jo zināms, ka tad, kad kaisle sit augstu vilni, tam visam nav pilnīgi nekādas nozīmes.

 

* Sniedziet otram baudu, bet arī saņemiet to! Upurēties un ziedoties, tikai dodot un negaidot neko pretī, intimitātē ir nevēlami un pat bīstami: sevis un savu vēlmju noliegšana nevis tuvina, bet attālina no otra cilvēka.

 

* Seksā netiecieties pēc orgasma par katru cenu. Protams, tas ir gaužām patīkams brīdis, bet ir vērts izbaudīt procesu visā garumā. Un, jo mazāk uz to koncentrējas un sasprindzinās, jo vieglāk to sasniegt.

 

Mūsu eksperti:

Arturs Šulcs, seksologs, pārmaiņu treneris

Anna Andersone, uzņēmēja, apģērbu līnijas Be-with izveidotāja

LA.lv