Veselam
Ārstēšana

Austrumu slimnīcā piecas māsas par izcilu darbu saņem apbalvojumu „Dzīvības zvaigzne”0

Publicitātes foto

11. maijā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika atzīmēta Starptautiskā māsu diena, un notika slimnīcas māsām veltīts pasākums, kura laikā piecām šīs profesijas pārstāvēm par izcilu darbu un īpašu ieguldījumu slimnīcas un pacientu labā pasniedza atzinības balvu „Dzīvības zvaigzne”, informēja slimnīcas preses sekretāre Aija Lietiņa.

Pasākuma mērķis bija pateikties visām Austrumu slimnīcas māsām par lielo un nozīmīgo darbu, ko viņas dienu no dienas veic, aprūpējot un uzmundrinot dažādu veselības problēmu skartos pacientus. Pasākuma gaitā slimnīcas māsas baudīja īpaši viņām veltītu slimnīcas kora „Stella Vitalis” koncertprogrammu un klausījās vairāku māsu iedvesmojošos stāstos par sasniegumiem un ceļu augšup pa karjeras kāpnēm māsas profesijā, bet pasākuma kulminācija bija apbalvojumu „Dzīvības zvaigzne” pasniegšana.

Slimnīcas ārstniecības personāls no katra slimnīcas stacionāra bija izraudzījies vienu māsu, kurai, pasniedzot godpilno apbalvojumu, pateicās par ilggadēju darbu un īpašu ieguldījumu, darot vairāk, nekā tiek prasīts. Atzinības balvu „Dzīvības zvaigzne” saņēma „Latvijas Onkoloģijas centra” onkoloģiskās aprūpes atbildīgā māsa Valentīna Graudumniece, stacionāra „Biķernieki” operāciju māsa Irina Ivantsova, „Latvijas Infektoloģijas centra” Seksuāli transmisīvo un ādas slimību nodaļas virsmāsa Ingrīda Skukauska, kā arī stacionāra „Gaiļezers” ilggadējā galvenā māsa Regīna Barone un „Tuberkulozes un plaušu slimību centra” Torakālās ķirurģijas nodaļas ilggadējā virsmāsa Anna Livčāne, kuras nu jau devušās pelnītā atpūtā.

Starptautiskajai māsu dienai veltītais pasākums notika ar Austrumu slimnīcas Atbalsta fonda gādību.

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā kopumā strādā 1238 māsas. Šis ir otrais gads, kad Austrumu slimnīcā tiek pasniegtas atzinības balvas „Dzīvības zvaigzne”.

LA.lv