Veselam
Ārstēšana

Austrumu slimnīcā vilina jaunās medicīnas māsas0

Publicitātes foto

Šodien Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā norisinās atvērto durvju diena medicīnas māsām, ziņo slimnīcas preses sekretāre Aija Lietiņa.

Gūt ieskatu universitātes slimnīcas darbā, apmeklējot atvērto durvju dienu, aicinātas māsu skolu audzēknes, kuras šogad iegūs diplomu un meklēs sev darbavietu. Dienas gaitā jaunajām māsām būs iespēja iepazīties ar darba apstākļiem lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā, kā arī aprunāties ar dažādu struktūrvienību virsmāsām un citiem potenciālajiem kolēģiem, uzdodot sev interesējošos jautājumus.

„Darbs universitātes slimnīcā – tā ir lieliska pieredze, kādu nekur citur iegūt nevar. Tieši universitātes slimnīcā koncentrējas vissarežģītākie gadījumi un tiek sniegta augsti specializēta medicīniskā palīdzība,” stāsta Austrumu slimnīcas aprūpes direktore Inese Budzila.

Atvērto durvju dienā jaunajām māsām būs iespēja apmeklēt slimnīcas daudzfunkcionālo operāciju bloku, kas ir lielākais Baltijā, Anestezioloģijas klīniku, Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīniku, Abdominālās un mīksto audu ķirurģijas nodaļu, kā arī citas būtiskas struktūrvienības.

„Kad mākslinieka rokās nonāk māla pika, viņš no tās var izveidot tādu trauku, kādu vēlas. Līdzīgi ir ar katru jaunu māsu, kurai, jau ar savu zināšanu bagāžu nonākot pie mums, tiek dota lieliska pilnveidošanās iespēja, lai viņa kļūtu par profesionālu māsu, Austrumu slimnīcas mākslas darbu,” saka Budzila.

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā strādā 1248 māsas.

LA.lv