Veselam
Bērni

Bērniem ar kustību traucējumiem rehabilitācijai aprīlī saziedoti vairāk nekā 7,8 tūkstoši eiro 0

Foto-Shutterstock

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, aprīlī visā Latvijā saziedoti 7884,87 eiro. No tiem 4733,45 eiro saziedoti „Maxima Latvija” veikalos, 3075,42 eiro – labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā, bet 76 eiro – zvanot pa labdarības tālruni.

Aprīlī par saziedotajiem līdzekļiem 12 smagi slimi bērni nedēļas garumā saņēmuši „TheraSuit” terapiju un konsultāciju ASV izstrādātās fizioterapijas metodes eksperta Dimitra Kureasa (Dimitris Koureas) vadībā. Bērni saņēmuši eksperta novērtējumu un ieteikumus vēl efektīvākai terapijai. Rehabilitācijas centra „Poga” terapeiti ar ekspertu pārrunājuši bērnu sarežģītos gadījumus un guvuši apliecinājumu par līdzšinējo terapiju, kā arī saņemtas konsultācijas par terapijas papildinājumiem.

„Mēs novērtējam veikalu pircēju atbalstu rehabilitācijas centra „Poga” mazajiem pacientiem, sniedzot viņiem iespēju saņemt neatkarīga eksperta viedokli un kvalitātes apliecinājumu saņemtajai terapijai. Citkārt šiem bērniem veselības stāvokļa dēļ nebūtu iespējas saņemt šādu konsultāciju un viedokli ārvalstīs, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi, ka šāda iespēja tiek dota tepat Latvijā,” stāsta labdarības fonda „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Visvairāk bērnu ar kustību traucējumiem atbalstīšanā aprīlī iesaistījušies Rīgas (1898,83 eiro), Jelgavas (479,07 eiro), Cēsu ( 352,05 eiro), Rēzeknes (332,35 eiro), Bauskas (235,52 eiro) un Lielvārdes (191,76 eiro) iedzīvotāji. Labdarības akcijā kopš aizvadītā gada decembra kopā saziedoti jau 69 498,05 eiro.

Kā jau iepriekš minēts, ziedot bērnu ar kustību traucējumiem atbalstam iespējams labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā, zvanot pa labdarības tālruni 90067007 vai ziedojumu kastītēs pie kasēm visos „Maxima Latvija” veikalos. Papildu „Maxima Latvija” veikalos iegādājoties Rēzeknes gaļas kombināta ražotos „Bērnu cīsiņus bez E”, ražotājs no katra nopirktā produkta iepakojuma ziedo 5 eiro centus labdarības akcijai.

LA.lv
RO
Regīna Olševska
Veselam
Pēc iespējas vairāk kustēties! Pārliecināta 101 gadu vecā Alise Lauva
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
126 cilvēki šogad svin simto dzimšanas dienu. Kārļa Dumbrāja gara mūža noslēpumi
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
4 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
6 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
2 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
5 stundas