Veselam
Ārstēšana

Bērnu slimnīcā atklāts Bērnu slimnīcas fonda informācijas centrs0

Publicitātes foto

Šodien, 1. jūnijā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas daudzfunkcionālajā korpusā tika atklāts Bērnu slimnīcas fonda informācijas centrs, kā arī fonds informēja par BSF paveikto aizvadītajā gadā, kur aizvadītajā gadā tika sarūpēts aprīkojums vairākām nodaļām, uzlabojot gan pacientu, gan vecāku apstākļus, uzturoties slimnīcā. Šis ir Latvijā pirmais labdarības organizācijas informācijas centrs, un fonda mērķis ir kļūt sabiedrībai vēl pieejamākam un atvērtākam, informē Bērnu slimnīcas fonds.

„Doma par Bērnu slimnīcas fonda informācijas centra izveidi ir aizgūta no ārvalstu pieredzes, jo visās lielākajās bērnu slimnīcās ārzemēs ir šāds labdarības organizācijas informācijas stends. Arī Bērnu slimnīcas fonds vēlas būt vēl pieejamāks un atvērtāks sabiedrībai – gan bērnu vecākiem, kuriem nepieciešama palīdzība, gan ziedotājiem, kuri vēlas atbalstīt slimnīcas darbu un mazos pacientus. Bieži vien pacientu vecāki mūs meklē slimnīcas teritorijā, tāpēc šāds centrs būs ļoti noderīgs, jo viegli atrodams un šeit laikā no plkst.9 -16 vienmēr būs fonda darbinieks.Tāpēc ļoti priecājamies, ka “Maxima Latvija” atbalstīja centra izveidi, un kopā ar šo ziedojumu “Maxima Latvija” 5 gados sniegtais atbalsts Bērnu slimnīcas fondam jau pārsniedz 300 tūkstošus eiro,” pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Jaunatklātajā Bērnu slimnīcas fonda informācijas centrā būs katram interesentam būs iespējams:

iepazīties ar fonda darbību, aktuālajiem projektiem un ziedošanas iespējām;
uzzināt par ziedojumu izlietojumu;
aprunāties ar fonda darbinieku un uzzināt par iespējām saņemt palīdzību;
noziedot naudu interaktīvajā ziedojumu kastē;
speciālisti, taupot savu laiku, varēs ērti satikt fonda darbiniekus un saņemt atbildes uz jautājumiem saistībā ar saviem pacientiem.

Pērnajā gadā Bērnu slimnīcas fondam atbalsts sniegts 1 007 505 eiro apmērā. Pateicoties ziedojumiem paveikts ir ļoti daudz, piemēram, kopumā sniegts atbalsts vairāk nekā 300 bērniem, sarūpēts aprīkojums vairākām nodaļām, uzlabojot gan pacientu, gan vecāku apstākļus, Bērnu slimnīcas novietnē “Gaiļezers” radīts jauns rotaļu laukums bērniem ar kustību traucējumiem un pacientiem ar psihiskām saslimšanām, izveidots autisma kabinets bērniem ar AST, uzsākts Mātes piena bankas izveides projekts, kā arī atbalstīta slimnīcas personāla izaugsme. Vairāk par Bērnu slimnīcas fonda 2017. gadā paveikto var atrast www.bsf.lv.

LA.lv