Veselam
Ārstēšana

Bērnu slimnīcas novietnē “Gaiļezers” būs pieejamas pediatra konsultācijas arī vakaros un brīvdienās0

Foto: Ieva Makare/LETA

Sākot ar šī gada 4.jūniju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē “Gaiļezers”, Juglas ielā 20, tiks nodrošinātas pediatra konsultācijas katru dienu no 8:00 – 22:00, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas, informē Vita Šteina, VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Komunikācijas daļas vadītāja.

Gadījumos, kad būs nepieciešama observācija līdz 24 stundām vai bērna stacionēšana, tiks rekomendēts vērsties Vienības gatvē 45, Bērnu slimnīcas novietnē “Torņakalns”.

“Aptuveni 70% pacientu, kuri ierodas saņemt medicīnisko palīdzību Novietnē “Gaiļezers”, nepieciešamas ambulatoras pediatra konsultācijas. Tas nozīmē, ka vecāki pēc pediatra konsultācijas dodas savu bērniņu ārstēt mājās vai ģimenes ārsta uzraudzībā. Jau vairākus gadus Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests bērnus ved tikai uz Vienības gatvi 45. Novietnē “Gaiļezers” pēc palīdzības vēršas salīdzinoši maz pacientu pēc pašu iniciatīvas. Tādēļ ambulatorās pediatra konsultācijas ir piemērotākais un efektīvākais risinājums gan pacientiem, gan slimnīcai,” komentē BKUS Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas virsārste Alla Silova.

Saistītie raksti

Plānotās izmaiņas saistītas ar abu novietņu – “Gaiļezers” un “Torņakalns” – apvienošanu, ko paredzēts noslēgt 2022.gadā, rekonstruējot daļu no ēkām Vienības gatvē 45, lai turpmāk visiem pacientiem spētu nodrošināt vienlīdz pieejamas medicīnas tehnoloģijas, profesionālu un multidisciplināru komandu pieejamību, kā arī ārstniecībai atbilstošas telpas un vidi.

Novietņu pakāpeniska apvienošana tika sākta 2018.gadā, kad uz Vienības gatvi 45 tika pārceltas infekciju, neiroloģijas un neonatoloģijas nodaļas. Apvienošana noslēgsies ar Rehabilitācijas klīnikas un Bērnu psihiatrijas klīnikas pārcelšanu uz “Torņakalna” novietni.

LA.lv
LE
LETA
Veselam
Ķīnā apstiprināta jaunā noslēpumainā vīrusa nodošana no cilvēka cilvēkam
19 stundas
LE
LETA
Veselam
Saslimstība ar gripu Jelgavā mazinājusies. Latvijā gripas epidēmija vēl ir izsludināta
19 stundas
LE
LETA
Veselam
Pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem būs pieejams 206 750 eiro liels ESF fonda finansējums
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Kā uzlabot eksportu, kur meklēt investorus un kā attīstīt pasaules līmeņa ražošanu. Intervija ar LIAA vadītāju Rožkalnu
20 minūtes
LE
LETA
Dabā
Tuvākajā nedēļā gaidāmi jauni siltuma rekordi
13 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kariņa valdības otrā elpa
26 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Neitralizēta Berlīnes centrā atrastā aviobumba
6 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1940. gada 22. janvārī. “Zvejnieka dēla” sensācija
30 minūtes