Veselam
Bērni

Bērnudārzu dežūrgrupās Tukuma novadā drīkstēs būs ne vairāk par 15 bērniem0


Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Foto: Karīna Miezāja

No šodienas pirmsskolas pakalpojuma sniegšana Tukuma novadā tiks nodrošināta dežūrgrupās sešās pirmsskolas izglītības iestādēs, un grupās drīkstēs būs ne vairāk par 15 bērniem, ārkārtas sēdē lēmusi Tukuma novada dome.

Novadā ir astoņas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes un septiņas izglītības iestādes, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Ņemot vērā pirmsskolas izglītības iestāžu apmeklētību, domes deputāti vienbalsīgi nolēma, ka dežūrgrupas darbosies Tukuma pirmsskolas izglītības iestādēs “Karlsons”, “Lotte”, “Pepija” un “Vālodzīte”, kā arī Pūres pirmsskolas izglītības iestādē “Zemenīte” un Tukuma novada speciālās izglītības iestādes pirmsskolas grupā.

Deputāti lēma, ka vienā dežūrgrupā drīkstēs būt ne vairāk kā 15 bērni.

Domnieki arī nolēma kompensēt SIA “IRG” ēdiena piegādes izmaksas no ēdiena sagatavošanas vietas Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē “Pepija” uz citiem bērnudārziem.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai viņu kontaktpersonām, kā arī, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Kā ziņots, līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Papildus sestdien notikušajā Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē ir nolemts, ka no šī gada 16.marta pirmsskolas izglītības iestādēm un iestādēm, kas nodrošina bērnu uzraudzības pakalpojumu, jānodrošina dežūrgrupu darbība, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

Saistītie raksti

Tāpat tika nolemts, kas neatkarīgi no to apmeklētāju skaita ir aizliegti visi sabiedrībai publiski pieejami svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumi, kas tostarp notiek naktsklubos un diskotēkās, kā arī aizliegtas sapulces, gājieni, piketi un reliģiskās darbības veikšanas pulcējoties.

Tāpat valdība lēma ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās līdz vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus, kā arī lēma par citiem ierobežojumiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
Bērnu slimnīcai ziedoti 120 kilogrami svaigu gurķu un 100 litri medus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Aicina valsts amatpersonas palielināt zāļu kompensācijas apmērus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Tikai 78% pirmsskolu darbinieku nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, vēl mazāk ar sejas maskām un cimdiem
16 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
7 stundas
LP
Linda Pužule
Pasaulē
“Mēs nebijām gatavi katastrofai.” Tautietes Lindas stāsts par straujo notikumu attīstību Spānijā
Speciālreportāža 11 stundas
LE
LETA
Veselam
Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā 1
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija atklāj, kāds sods piemērots vīrietim par pensionāres nogrūšanu veikalā Ozolniekos
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Traģiska avārija Juglā: bojā gājusi gājēja
9 stundas