Veselam
Bērni

Bērnudārzus aicina piedalīties Tēva dienai veltītā konkursā0

Publicitātes foto

Par godu Tēva dienai un lai pateiktu tētiem paldies, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” jau ceturto gadu rīko konkursu bērnudārziem. Tajā ik gadu piedalās desmitiem grupiņu no visas Latvijas. Šogad konkursa temats ir “Uzzīmē savu tēti!”, balvās – bezmaksas ekskursijas uz aizraujošiem Latvijas galamērķiem.

“Piedalīšanās radošo darbu konkursā, kas organizēts par godu Tēva dienai, ļauj bērniem ne tikai iepriecināt un godināt tētus, bet arī veicina tēvu un bērnu emocionālo piesaisti un stiprina savstarpējās attiecības,” tā par dalību 2017. gada konkursā stāsta pirmās vietas ieguvējas Lubānas pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vadītāja Astrīda Soma. “Tēva dienas svētku rīkošana mūsu bērnudārzā nu jau kļuvusi par tradīciju, par ko tēti ir ļoti priecīgi un lepni.”

Gaidot Tēva dienas festivālu, kas šogad notiks 9. septembrī, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” aicina pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Uzzīmē savu tēti”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt dažādās tehnikās zīmētus, līmētus vai krāsotus tētu portretus. Iesūtītos darbus publicēsim portālā – Tēva dienas oficiālajā lapā “Tevadiena.lv” –, veidojot brīnišķīgu Latvijas tētu portretu galeriju!

Trīs bērnudārza grupiņas, kuru darbus Tēva dienas festivāla organizatori Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” novērtēs kā viskrāšņākos, saņems bezmaksas ekskursiju uz kādu interesantu galamērķi Latvijā.

LA.lv