Veselam
Dzīvesveids

Notiks bezmaksas fitnesa nodarbības un uztura meistarklases; stādīs pietupšanās rekordu labdarības mērķiem0

Foto – Shutterstock

Iestājoties pavasarīgākam laikam, ir pienācis īstais brīdis, lai kārtīgi izkustētos un pievērstos sava ķermeņa sagatavošanai vasaras sezonai. Tāpēc šo piektdien un sestdien, 13. un 14.aprīlī, tirdzniecības centrā Domina Shopping notiks vēl nebijis pasākums – “Sporta svētki”, kas vienuviet pulcēs aktīva dzīvesveida profesionāļus un sportisku aktivitāšu cienītājus. Pasākuma ietvaros notiks pietupšanās rekorda uzstādīšana ar īpašu labdarības mērķi, bezmaksas fitnesa nodarbības ar pieredzējušiem sportistiem, veselīgu ēdienu gatavošanas meistarklases un izstādes “Sports ir dzīve” atklāšana ar populāru Latvijas sportistu dalību.

Satiec populārus sportistus un pietupies, lai Domina ziedotu paralimpiešiem

Lai iedvesmotu dzīvot aktīvu dzīvi pilnīgi visus un neatkarīgi ne no kādiem apstākļiem, par vienu no “Sporta svētku” atklāšanas aktivitātēm 13. aprīlī plkst. 12.00 kļūs pietupšanās rekorda uzstādīšana ar labdarības mērķi. Pasākuma dalībnieki tiks aicināti visi kopā vienlaicīgi taisīt pietupienus slavenās Mobby dziesmas “Bring Sally up” pavadījumā, kā rezultātā t/c Domina Shopping ziedos līdzekļus, lai palīdzētu Latvijas Paralimpiskai komitejai organizēt “Paralimpisko sporta dienu Rīgā”, kas notiks 19. maijā un kurā piedalās cilvēki ar invaliditāti.

Pasākuma sākumā notiks arī fotoizstādes “Sports ir dzīve” atklāšana, kurā būs redzamas Latvijas populārāko sportistu bildes, kas līdz šim rotājušas žurnāla “Sporta Avīze” lapas. Izstādes mērķis ir parādīt, ka sports nav tikai nodarbošanās, bet gan dzīvesveids, un tajā būs skatāmas tādu pašmāju sporta personību bildes kā Māris Štrombergs, Viktors Sčerbatihs, Andrejs Rastorgujevs, Aļona Ostapenko, Mairis Briedis, Kristaps Porziņģis, Ineta Radeviča un citi. Dažus no izstādes varoņiem būs iespējams apskatīties ne tikai bildēs, bet arī klātienē satikt izstādes atklāšanas laikā – 13. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 13.00.

Bezmaksas fitnesa nodarbības un uztura meistarklases divu dienu garumā

Lai iekustinātu ķermeni, prātu un arī vēderu piekopt veselīgu dzīvesveidu, “Sporta svētku” abas dienas būs piesātinātas ar dažādām praktiskām fitnesa nodarbībām un meistarklasēm par un ap sportošanu un veselīgu uzturu. Programmā būs ne tikai zinošu treneru vingrinājumu paraugdemostrējumi, kuros aicināti iesaistīties visi sportot gribētāji, bet arī pieredzējušu sportistu un uztura speciālistu lekcijas un meistarklases.

Pasākuma pirmajā dienā, 13. aprīlī, no plkst. 13.00 līdz 18.00 notiks sekojošas aktivitātes:
• 13.00 – 14.00 Sporta kluba MyFitness treneris Aksels Cīrulis iekustinās ar praktisku semināru un vingrinājumu kompleksu – “Trenējies veselīgāk un efektīvāk”.
• 14.00 – 15.00 MyFitness treneris Kristaps Vilde motivēs un parādīs visefektīvākos treniņu veidus, lai līdz vasaras sākumam būtu formā – “Vasara nāk, sākam šodien!’’
• 15.00 – 16.00 MyFitness pārstāve Meldra Malaševska stāstīs par mūsdienās bieži sastopamo problēmu – veģetatīvo distoniju – un kā ar to cīnīties, izmantojot sportu.
• 16.00 – 17.00 Sportland sadarbībā ar funkcionālā fitnesa treneri Niku Lindi izaicina sporta svētku dalībniekus – visi tiek aicināti piedalīties dažādos sportiskos izaicinājumos un laimēt balvas no Sportland un zīmola Under Armor.
• 17.00 – 18.00 Aptieku tīkls Apotheka izaicinās uz aizraujošām stafetēm un āķīgu viktorīnu par sportu un veselīgu uzturu.

Savukārt, 14. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 18.00 “Sporta svētku” dalībnieki varēs piedalīties tādās aktivitātēs kā:
• 12.00 – 13.00 Sporta uztura veikals Baker Nutrion kopā ar leģendāro bodibilderu ivaru Visocki stāstīs par to, kas īsti ir sporta uzturs un kāpēc tas ir nepieciešams sportistiem.
• 13.00 – 14.00 MyFitness treneris Igors Siminaitis liks saprast, cik svarīgi ir uzturēt sevi formā, lai būtu līdzsvarā arī ar savu iekšējo pasauli praktiskajā seminārā “Veselā ķermenī – vesels gars!”
• 14.00 – 15.00 “Putnu fabrika Ķekava” piedāvās veselīgas vistas gaļas receptes pagatavošanu kopā ar MyFitness treneri un stāstīs par vistas gaļas mītiem un patiesību. Aktivitātes ietvaros tiks demonstrēti arī spēka vingrinājumi vīriešiem un “fit body” iegūšanas programma sievietēm.
• 15.00 – 16.00 Sporta apģērbu 4F zīmols kopā ar A.R. sporta studijas pārstāvi Arni Ritenieku rādīs paraugdemonstrējumus ‘’Boksa pamati iesācējiem’’.
• 16.00 – 17.00 LIDO uztura speciālistes Alises Kindzules seminārs: “Kā ēst, lai sasniegtu rezultātu sportā?” un meistarklase “Sporta enerģijas kokteiļi”.
• 17.00 – 18.00 MyFitness trenere Agrita Rūsiņa aicinās topošās un esošās māmiņas nebaidīties no aktīva dzīvesveida arī grūtniecības laikā, stāstot un rādot ,kā būt fiziski aktīvai grūtniecības laikā – ieteicamie vingrinājumi un kontrindikācijas, praktiski padomi par veselīgu uzturu.

Abās pasākuma dienās notiks arī īpaša Sportland stafete – pie veikala divu dienu garumā, piedaloties dažādos sportisko izaicinājumos, būs iespēja iegūt balvas no fitnesa apģērbu zīmola Under Armor.

“Sporta svētku” norisināsies 13. un 14. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 18.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (centrālajā laukumā pie restorāna Vairāk Saules). Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, līdzi ņemot enerģisku garastāvoklī un ērtu treniņtērpu. Dalība pasākumā bez maksas.

LA.lv