Veselam
Ārstēšana

Bijusī “Bombardier” un “Microsoft” finansiste Jauģiete sāk darbu “Gaiļezera” slimnīcā0


Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca.
Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) šodien, 1.jūnijā, darbu sāks jaunā finanšu direktore finansiste Ieva Jauģiete, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa.

Jauģiete par RAKUS finanšu direktori konkursa kārtībā. Viņai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu vadībā starptautiskos uzņēmumos, tostarp tādos kā “Microsoft” un “Bombardier Transportation Sweden AB”.

Uz RAKUS finanšu direktora amatu pretendēja 33 kandidāti, no kuriem konkursa kārtībā par piemērotāko tika atzīta Jauģiete.

Jauģieti norādījusi, ka viņu šī vakance uzrunājusi, jo Austrumu slimnīca ir lielākā ārstniecības iestāde Latvijā. “Liekot lietā savu pārmaiņu vadības pieredzi, vēlos palīdzēt sakārtot uzņēmuma finanšu situāciju,” skaidroja jaunā finanšu direktore.

Jauģiete ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā un biznesa administrācijā Rīgas Ekonomikas augstskolā, pēc tam mācījusies maģistrantūras programmā Oksfordas starptautisko finanšu institūtā Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Jauģiete četrus gadus bijusi finanšu un administrācijas vadītāja tehnoloģiju uzņēmumā “Ericsson Latvia”. Pēc tam vairāk nekā desmit gadus strādājusi vadošos amatos starptautiskajā datortehnoloģiju uzņēmumā “Microsoft”, kā arī bijusi šī uzņēmuma finanšu un administrācijas vadītāja Baltijas reģionā. Pēc tam darba gaitas Jauģiete turpinājusi Minhenē kā Centrālās un Austrumeiropas finanšu kontroliere, vēlāk bijusi “Microsoft” finanšu kontroles vadītāja Krievijā un Nīderlandē. Pēdējā Ievas Jauģietes darba vieta bija finanšu direktores amats uzņēmumā “Bombardier Transportation Sweden AB” Zviedrijā.

Kā ziņots, šī gada martā finanšu direktora vietu Austrumu slimnīcā pameta Kārlis Smilga, kurš šajā amatā nostrādāja vairāk nekā deviņus gadus.

LA.lv