Veselam
Dzīvesveids

Čakšas meitiņa biežāk būs līdzi ministrijā, kad paliks siltāks laiks0


Veselības ministre Anda Čakša rīko pirmo preses konfrenci pēc atgriešanās no dzemdību un bērnu kopšanas atvaļinājuma, 05.04.2018.
Veselības ministre Anda Čakša rīko pirmo preses konfrenci pēc atgriešanās no dzemdību un bērnu kopšanas atvaļinājuma, 05.04.2018.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Veselības ministre Anda Čakša atgriezusies darbā pēc dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājuma, un šodien, 5.aprīlī, sniedza savu pirmo preses konferenci.

Pēc ministres prezentācijas par sasniegumiem, īstenojot veselības aprūpes reformas pirmo posmu, sekoja jautājums arī par to, kā ministre savienos tiešos darba pienākumus ar savas divarpus mēnešu jaunās meitiņas aprūpēšanu. Turklāt nav jau nekāds noslēpums, ka bērna regulāra barošana ar krūti ir labākais, kas mazulim var būt.

Čakša pastāstīja, ka divarpus mēnešus bijusi ciešā saistībā ar savu mazo bērniņu. Un arī tagad – no rīta un vakarā, viņa esot kopā ar mazuli. Kad laiks kļūšot siltāks, bērniņš varētu biežāk parādīties arī ministrijā, tā portālam “La.lv” apstiprināja ministre.

Ministre tomēr nebūs kā paraugs bērna barošanā citām jaunajām māmiņām. “Manā gadījumā ir stāsts par krīzēm, diemžēl viena no krīzēm saistīta ar barošanu, tāpēc mans bērniņš ēd arī mākslīgo maisījumu,” neslēpa Čakša.

Saistītie raksti
LA.lv