Veselam
Ārstēšana

DAILEE produkti – diskrētam komfortam un neviltotam dzīvespriekam0

Publicitātes foto

Latvijas higiēnas preču tirgū salīdzinoši nesen ienācis jauns zīmols DAILEE, kura filozofija ir izcila kvalitāte par katram pieejamu cenu. Šie higiēnas produkti ir iekļauti valsts kompensējamo higiēnas līdzekļu sarakstā, turklāt pacientu līdzmaksājums par DAILEE higiēnas precēm ir divas un pat trīs reizes mazāks nekā par citu zīmolu produkciju. Tas ir diskrēts un efektīvs risinājums aktīviem cilvēkiem ar dažāda smaguma urīna nesaturēšanu.

Izcila kvalitāte par pieejamu cenu

DAILEE higiēnas preces ir izgatavotas pēc īpašas inovatīvas tehnoloģijas un no gaisu caurlaidīgiem materiāliem, tās ir diskrētas, pieejamas dažādos izmēros, pielāgotas ķermeņa formām un dažādām nesaturēšanas pakāpēm, neierobežojot aktīvu cilvēku kustību brīvību. Tāpat izstrādāta produktu līnija naktij vai smagas nesaturēšanas gadījumiem. Īpaši absorbējošais materiāls nodrošina ilgstošu sausuma sajūtu un aromāta kontroli.

Diemžēl tikai retais zina, ka higiēnas preces ir iespējams izvēlēties. Ārsti un farmaceiti parasti iesaka tikai vienu risinājumu – populārāko zīmolu vai to, ar kuru strādā ikdienā. Taču bieži tas nebūt nav izdevīgākais, tāpēc lūdziet, lai jums iesaka kvalitatīvus produktus par pieejamu cenu!

DAILEE laimīgām sievietēm

“Katrai sievietei ir tiesības būt laimīgai. Tomēr urīna nesaturēšana izraisa nopietnas psiholoģiskas sekas un pat smagu depresiju, sievietēm izolējot sevi no apkārtējās pasaules, lai izvairītos no neērtiem brīžiem,” stāsta ginekoloģe Elizabete Pumpure. Urīna nesaturēšana ir samērā bieži sastopama medicīniska problēma pat gados jaunām sievietēm: pieejamā statistika liecina, ka vecuma grupā no 30 līdz 60 gadiem ar urīna nesaturēšanu saskaras katra trešā sieviete. Pirmās nesaturēšanas pazīmes mēdz rasties 30–40 gadu vecumā līdz ar pirmo grūtniecību un dzemdībām.

Zīmols piedāvā plašu produktu klāstu, kas paredzēts tieši sievietēm. Visi DAILEE produkti sievietēm ir anatomiski pielāgoti sievietes ķermenim un nodrošina īpaši labas uzsūkšanas spējas un ērtu lietošanu neatkarīgi no tā, vai tas būtu visplānākais ieliktnītis, vai autiņbiksītes spēcīgākai aizsardzībai.

DAILEE Lady Premium ir produktu līnija aktīvām, kustīgām sievietēm un grūtniecēm, kuras piedzīvo vieglas noplūdes. Diskrēto iepakojumu var viegli ievietot rokassomiņā, lai tie vienmēr būtu pa rokai.

DAILEE Pant Premium ir biksītes, kas īpaši pielāgojas valkātājas ķermeņa formai. Tās paredzētas vidējas nesaturēšanas gadījumiem. Pateicoties elastīgajam materiālam, to valkāšana saglabā pilnīgu kustību brīvību un ļauj justies ērti, bet inovatīvā Comfort Dry tehnoloģija nodrošina ilgstošu sausuma sajūtu.

DAILEE pārliecinātiem vīriešiem

“Biežāk dzirdam par urīna nesaturēšanu kā sieviešu problēmu, kam ir objektīvi anatomiski izskaidrojumi. Taču jāņem vērā, ka vīrieši par to mazāk runā, tāpēc, visticamāk, sieviešu problēma ir tikai aisberga redzamā daļa,” atzīst ārsts urologs Alvis Laukmanis. “Urīna nesaturēšanai var būt dažādi iemesli. Visbiežāk vīriešiem tās ir prostatas saslimšanas – labdabīga prostatas palielināšanās vai ļaundabīga saslimšana, kas rada urīnpūšļa darbības traucējumus.”

DAILEE Men ir ieliktnīši ar trīs dažādu pakāpju uzsūkšanas spēju, īpaši spēcīgu aromāta kontroli un papildu noplūdes aizsardzību.

DAILEE Comfort Premium ir speciālas formas ieliktnīši, kas paredzēti lietošanai ar fiksējošām biksītēm. Tie domāti aktīviem cilvēkiem, kuri cieš no smagas nesaturēšanas. Šie ieliktnīši ir viegli lietojami, ierobežo nepatīkama aromāta izplatīšanos un nodrošina aizsardzību pret spēcīgām noplūdēm.

Biksītes DAILEE Pant īpaši pielāgojas valkātāja ķermeņa formai. Tās paredzētas vidējas nesaturēšanas gadījumiem. Pateicoties elastīgajam materiālam, to valkāšana saglabā pilnīgu kustību brīvību un ļauj justies ērti, bet inovatīvā Comfort Dry tehnoloģija nodrošina ilgstošu sausuma sajūtu.
Savukārt DAILEE Slip ir autiņbiksītes pieaugušajiem ar smagu nesaturēšanu un lielākoties paredzētas uzvilkšanai un novilkšanai guļus stāvoklī.

LA.lv
LE
LETA
Veselam
Bērnu slimnīcai ziedoti 120 kilogrami svaigu gurķu un 100 litri medus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Aicina valsts amatpersonas palielināt zāļu kompensācijas apmērus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Tikai 78% pirmsskolu darbinieku nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, vēl mazāk ar sejas maskām un cimdiem
16 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
7 stundas
LP
Linda Pužule
Pasaulē
“Mēs nebijām gatavi katastrofai.” Tautietes Lindas stāsts par straujo notikumu attīstību Spānijā
Speciālreportāža 11 stundas
LE
LETA
Veselam
Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā 1
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija atklāj, kāds sods piemērots vīrietim par pensionāres nogrūšanu veikalā Ozolniekos
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Traģiska avārija Juglā: bojā gājusi gājēja
9 stundas