Veselam
Dzīvesveids

Danilāns: Pareizs uzturs – robeža starp veselību un pārmērību; Jānis Ozols: Iniciācija 0

Foto – Timurs Subhankulovs un Matīss Markovskis

20. un 21. maijā notiek festivāls “Helsus”, kurā būs interesanti lektori un stendi.

Piemēram, 20. maijā plkst. 12:00 – 13:00 Ansis Jurģis Stabings lasīs lekciju “Apzinātība. Ceļš pie sevis”. Apzinātība ir uzmanības pievēršana tam, kas notiek tieši šobrīd — šeit un tagad, nevērtējot notiekošo.

Ansis Jurģis Stabingis ir psihoterapeits (LPB, EPA), pēc pamatizglītības — psihologs (M.Sc., LU). Pateicoties pasniedzēja darba pieredzei SFU (Vīnē), RPIVA, RSU (Rīgā), vada kursus un mācības par personāla vadības un biznesa psiholoģijas tēmām apzinātības jomā.

 

Plkst. 15:00 – 16:00 Anatolijs Danilāns vadīs lekciju “Pareizs uzturs un dzīvesveids – robeža starp veselību un pārmērību”.

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras profesors, Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidents, gastroenterologs, veselīga dzīvesveida popularizētājs un ļoti šarmants stāstnieks.

Savukārt 21. maijā plkst. 11:00-12:00, Dr. Jānis Ozols. Lekcija “Iniciācija”. Lekcijā apskatīsim jēdziena “iniciācija” definīciju un tās izpratni dažādās sabiedrībās un organizācijās pagātnē un šodien. Kas ir atšķirīgais un kopīgais atkarībā no tās mērķa, cilvēku kopuma un veicēja. Analizēsim iniciācijas pakāpes, kādas iespējas tās sniedz saņēmējam un organizācijai, vai cita veida sabiedriskai formācijai.

Jānis Ozols ir ārsts – psihoterapeits, medicīnas zinātņu doktors, sabiedrisks darbinieks, 25 gadus strādājis kā ķirurgs, studējis astroloģiju, dažādas ezoteriskās zinātnes, Reiki skolotājs ar tiesībām veikt visu pakāpju iniciāciju.

 

Būs vēl daudz interesantu stendu un lekciju par veselību, uzturu, dzīvesziņu, psiholoģiju, viedumu.

Vairāk informācijas helsus.org

LA.lv