Veselam
Psiholoģija

Desmit filmas, kas var uzlabot noskaņojumu pēc nelāgas dienas 0

Foto no lifeandstylemag.com

Filmas pret nelāgu dienu

Nekas nav labāks pret nogurumu un sliktu noskaņojumu kā laba stāsta noskatīšanās, tāda, kas piepildīts ar sirdssiltumu, mīlestību, drošību un prieku. Lūk, desmit filmas, kas pat sliktākajā dienā atgādinās, ka dzīve ir pilna laimes.

Galerijas nosaukums

 


“X+Y”, 2014

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Neitans Ellis ir noslēgts pusaudzis ar matemātiķa talantu. Viņam nākas iet ārpus komforta zonas, kad viņu izvirza pārstāvībai no Lielbritānijas Vispasaules matemātikas olimpiādē. Viņam ir grūti iejusties jaunajos apstākļos, tomēr Neitans atklāj sevī jaunus spēkus, mācās saprast cilvēkus un satiek savu pirmo mīlestību.

Reitings IMDb: 7,2

“Visu vai neko”, 1997

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nosaukums oriģinālā “The Full Monty”

Palikuši bez darba, filmas varoņi cenšas kaut kā piepelnīties, organizējot savu striptīza šovu. Idejai nāksies izgāzties, jo jaunizceptie dejotāji nav nekādi ārpuszemes skaistuļi ar neatvairāmiem ķermeņiem. Tāpēc viņi izlemj piesaistīt potenciālo skatītāju uzmanību ar radikālākām metodēm.

Reitings IMDb: 7,2


“Noteikti, varbūt”, 2008

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nosaukums oriģinālā “Definitely, Maybe”

Kad Viljama desmitgadīgā meita lūdz pastāstīt par pagātni, viņš atklāj patiesību par savas dzīves trim galvenajām sievietēm, vienīgi mainot viņu vārdus. Atbildot uz meitas jautājumiem, tēvs saprot, ka vēl nav par vēlu savā dzīvē atgriezt galveno savas dzīves mīlestību. Bet kura no trim ir tā īstā?

Reitings IMDb: 7,2


Nosaukums oriģinālā “La tête en friche”, 2010

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Franču filma par divu ļoti atšķirīgu cilvēku satikšanos. Žermēns ir laucinieks, kuru uzskata par jokainu. Reiz parkā viņš satiek padzīvojušu dāmu Margaretu. Starp viņiem uzplaiksnī patiesas draudzīgas simpātijas. Margareta atklāt Žermēnam literatūras pasauli, tādējādi mainot viņa dzīvi.

Reitings IMDb: 7,2


“Desmit collu varonis”, 2006

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nosaukums oriģinālā “Ten Inch Hero”

Mazā uzkodu ieskrietuvē līdzās jūrai strādā jauni cilvēki – trīs meitenes un viens puisis. Viņi visi vēl ir sava ceļa sākumā un visiem ir savi sapņi un bailes. Saulaina, patiesa un romantiska filma.

 

Reitings IMDB: 7,5

“Spiveta kunga neticamais ceļojums”, 2013

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nosaukums oriģinālā “The Young and Prodigious T.S. Spivet”

Misteram Spivetam ir tikai desmit gadi, bet viņš jau skaitās atzīts ģēnijs. Kad viņa izgudrojums saņem apbalvojumu prestižā pilsētas universitātē, puisēns aizbēg no mājām, lai pats saņemtu savu balvu. Taču tādēļ viņam būs jāšķērso visa valsts.

Reitings IMDb: 7,1


Nosaukums orgiģinālā “Cold Comfort Farm”, 1994

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Apstākļu spiesta jaunā Flora Posta pārvācas uz laukiem pie radiniekiem. Viņas radinieki gan visi ir ar kaut kādām dīvainībām, māja ir nolaista un spriedze visu starpā tikai palielinās. Taču meitene ļoti tic: visās drāmās palīdzēs veselais saprāts.

Reitings IMDb: 7,3


Nosaukums oriģinālā “Beautiful Girls”, 1996

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Villija Konveja muzikālā karjera nav izdevusies tāda, kā cerēts, un viņš atgriežas dzimtajā pilsētiņā, Amerikas nomalē. Tur ir ģimene, vecie draugi, kaimiņbērni, kas pa šo laiku jau paspējuši izaugt. Un viņiem visiem ir savi dzīves stāsti.

Reitings IMDb: 7,2

“Lielā afēra”, 2013

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nosaukums oriģinālā “The Grand Seduction”

Pēc zivju zvejas aizliegšanās kādas lauku ciematiņa iedzīvotājiem atņemta vienīgā nodarbošanās. Vairums tādēļ aizbrauc prom (pat mērs aizbēg) un atlikušie simts un nedaudz vairāk iedzīvotāji cenšas glābt savu mazo dzimteni: tādēļ viņiem vajag atrast 100 000 dolāru kukulim, palielināt iedzīvotāju skaitu un pierunāt pilsētas ārstu dzīvot šajā klusajā nostūrī.

Reitings IMDb: 7,0


Nosaukums oriģinālā “A Shine of Rainbows”, 2009

Lorem ipsum
FOTO: Leta

O’Donnelu ģimene adoptē puisēnu Tomasu. Noslēgtais un nekomunikablais zēns liek vilties viņa jaunajam tēvam, bet Marija O’Donella, kas ir mīloša un labsirdīga sieviete, prot atrast ceļu uz puisēna sirdi.

Reitings IMDb: 7,2

 

Avots: kinopoisk.ru

LA.lv