Veselam
Bērni

Diāna Zande bezmaksas lekcijā stāstīs par bērnu piebarošanu0

Diāna Zande. Foto – LETA

Tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” 13. septembrī plkst. 12.00 notiks jau trešā lekcija ciklā “Chicco Info stundas”, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, zīdīšanas speciāliste un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas, kā arī tēti.

Lekciju cikla galvenā ideja ir iedvesmot jaunos vecākus, iepazīt mazuli un darīt viņu laimīgu. Iepriekšējā lekcijā psiholoģe un psihoterapeite Diāna Zande dalījās pieredzē par to, kādās jomās notiek mazuļa attīstība, kādi ir galvenie attīstības stūrakmeņi, kā sekmēt veselīgu attīstību un kam pievērst uzmanību.

Savukārt trešajā nodarbībā tiks stāstīts, par to, kā nodrošināt mazulim pilnvērtīgu uzturu. Lekciju vadītāja, psiholoģe Diāna Zande: “Bērna ienākšana ģimenē ir pārmaiņu laiks, un vecākiem rodas daudz jautājumu. Kurā brīdī sākt piebarošanu – ar ko sākt, kā gatavot ēdienu mazulim? Kāpēc mazuļi “atsakās” ēst? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes gūsiet lekcijā par biezā uztura ieviešanu mazuļa ēdienkartē.”

Tikšanās noslēgumā paredzēts laiks diskusijām un atbildēm uz interesējošiem jautājumiem. Tāpat arī ikvienu apmeklētāju gaida dāvanas. Iepriekš ir jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] Izzinošā bezmaksas lekcija sadarbībā ar Diānu Zandi notiks arī novembrī.

LA.lv