Veselam
Psiholoģija

Dimantra Antra: biju pusvecis, tagad laimīga sieviete0

Foto – Matīss Markovskis

Antra ir pārsteigums – mirdzoša un pārliecinoši sievišķīga. Agrāk viņa bija īsta biznesa haizivs, kā pati saka: “Biju tāds pusvecis, ka tik turies!”. Turklāt šāda dzīve viņai gluži labi patika, Antra guva sasniegumus un baudīja spēka garšu. Tomēr viņu urdīja sajūta, ka ar to vien nepietiek, dzīvē jābūt kam vairāk.

Dimantra ir Antras garīgais vārds. Dimantra Antra ir izveidojusi Dzīves Mākslas Akadēmiju, dalās ar citām sievietēm pieredzē un likumsakarībās, kā atveseļot savu pasauli. Jau tūkstošiem sieviešu apguvušas šīs zināšanas un pārliecinājušās par to efektivitāti.

“Agrāk es neapzinājos vienkāršo patiesību – lai dzīvotu laimīgi, svarīgi pieņemt Dieva doto sūtību, būt saskaņā ar Dieva ielikto sievišķīgo dabu – tāpat kā vīrietis saskaņā ar viņa vīrišķīgo dabu.

Nenoticu, ja kāda sieviete apgalvo, ka viņai dzīvē pietiek ar karjeru un sociālajiem panākumiem. Ikviena ir radīta mīlestībai. Sievietei jābūt tādai, lai vīrietis, viņu ieraugot, gribētu būt labāks, varētu vairāk, sasniegtu vairāk. Katra sieviete var pazīt sevī sievišķīgo sūtību jeb pirmsākumu, attīrīt sevi no vīrišķīgajiem ieradumiem. Taču tam vajag laiku. Man tas prasīja daudzus gadus. Manām meitām jau iet labāk.

Tagad esmu izaugusi līdz sievietei, kura beidzot ir kopā ar mīļoto vīrieti. Abi esam pazīstami kopš skolas laikiem. Kad viņš atkal atrada mani, bija pagājuši 35 gadi, man bija jau piecdesmit. Ja būtu sākusi šīs attiecības agrāk, visdrīzāk, nekas nebūtu sanācis, jo biju citāda. Man bija sievišķībā jāizaug līdz šim vīrietim. Jāizaug no pastāvīgās aizņemtības un vāveres riteņa, ko radīja vīrišķīgā attieksme, lai atbrīvotu enerģiju mīlestībai. Izrādās, es jūtos patiesi laimīga, ja panākumus gūst vīrietis, nevis es, bet es mīlu.”

Visu sarunu ar Dimantru Antru var lasīt žurnāla 36,6 °C augusta numurā vai tā elektroniskajā versijā.

LA.lv