Veselam
Netradicionāli

Dziedniece Maija māca, kā piekļūt dzīvības enerģijai 0

Foto: Matīss Markovskis

“Mans uzdevums ir cilvēkam parādīt ceļu, nevis darīt viņa vietā. Taču, ja galvenais atskaites punkts ir mīlestības frekvence, viss izdodas un – ticiet vai ne – brīnumi notiek,” saka reiki dziedniece Maija Kantore.

“Reiki enerģija ir tīrā beznosacījuma mīlestības frekvence. Līdzvērtīga tai, kas vibrē mūsu šūnās, kad esam laimes piestrāvoti. Katrs, kurš bijis klāt bērniņa piedzimšanas brīdī, noteikti pieredzējis, sajutis, ka telpa piepildījusies ar ko tādu, ko vārdiem nevar aprakstīt. Bērns ienāk šajā pasaulē, pārpilns skaidras, tīras mīlestības, vistīrākās enerģijas. Ne velti eņģelīšus attēlo kā mazus bērnus,” skaidro Maija Kantore.

Šī tā dēvētā eņģelīša frekvence sastopama visas dzīvības pamatā, vienalga, vai tas ir cilvēkbērns, dzīvnieka mazulis vai puķes sīpols, kas izdzinis pirmo asnu.

Reiki ir enerģētiskās telpas daļa, plūst caur mums tāpat kā citi dzīvības enerģijas veidi. Tomēr, uztverot reiki apzināti, iedarbība ir daudz spēcīgāka. Reiki ir kā gara dāvana, ko pasniedz skolotājs, citādi to nevar iegūt. Viņš iemāca piekļūt šai dzīvības enerģijai. Tas notiek īpaša rituāla laikā, ko dēvē par iniciāciju. Šajā procesā tiek atvērta un nostiprināta reiki enerģētiskās uztveres spēja. Var sacīt – cilvēks tiek uzskaņots. To varētu salīdzināt ar vajadzīgās radiostacijas, īstās frekvences sameklēšanu, uztveršanu. Saskaņā ar tradīciju šis svētais rituāls tiek turēts noslēpumā.

Maija Kantore lūdz iztēloties mūzikas instrumenta stīgu – ja stingrāk piesit, stīga vibrē. Taču, pieliekot pirkstu, vibrācija rimstas. “Cilvēks ir kā šī stīga, kas vibrē kāda iemesla izraisītā frekvencē, bet reiki ir pirksts, kas atdod mieru. Reiki frekvence palīdz harmonizēties, ja ir iekšējās sāpes, pārdzīvojumi, nepārtraukts stress vai kas cits. Turklāt – nav jāmeklē dziednieks vai psihologs, var strādāt pats ar sevi.”

 

Visu rakstu lasiet žurnāla 36,6°C februāra numurā vai tā elektroniskajā versijā!

 

logo-36

LA.lv