Veselam
Netradicionāli

Dziedniece Marija vedina doties mežā, lai stiprinātu savu enerģētisko apvalku0

Foto – Matīss Markovskis

“Dzīvoju atbilstoši dabas ritmiem un savas dvēseles ceļam, kas reizēm mani no meža izved pie cilvēkiem,” tā saka bioenerģētiķe Marija Blūma-Kauliņa.

Dziednieces ikdiena paiet lauku mājā starp Roju un Mērsragu. “Apkārt ir mežs, pagalmā staigā brieži, ne cilvēki,” viņa pasmaida.
Marija ir dārzniece un māksliniece grafiķe, ieguva izglītību šajās jomās. Taču arvien vairāk viņu sāka interesēt pašpilnveide, apguva dažādus dziedniecības virzienus. Spēcīgākos skolotājus Marija Blūma-Kauliņa atrada Lietuvā un Krievijā, atklāja, ka viņas dzīves uztvere atbilst šamanisma ceļam.

Bioenerģētiķe sevi raksturo vienkārši: “Brīvi komunicēju ar augiem un akmeņiem, kā arī ceļoju iepriekšējās dzīvēs un citos dvēseles plānos.”

Ejam mežā!

Daudzi iecienījuši Marijas gatavotos tējzālīšu maisījumus ar nosaukumu “Sibilla”, labprāt tos iegādājas. Marija iesaka ikvienam meklēt savu dakteri dabā.

Arī ziemas spelgonī var doties mežā un atrast ko veselībai labvēlīgu. Var pagatavot tēju vai veselīgu uzlējumu, var dabas veltes pievienot ēdienam.

Vērtīgs ir brūkleņu vai melleņu mētru dzēriens. Mētras sagriež sīkāk, pārlej ar verdošu ūdeni un notur 20 minūtes. Nevāra – lai auga labums paliek dzīvs. Mētras var arī sažāvēt, samalt pulverī un lietot kā garšvielu pie ēdiena.

Arī zaļās sūnas bagātina uzturu, palīdz sakārtot zarnu traktu, regulē vēdera izeju. Ejot uz mežu, paņem līdzi šķēres un saudzīgi nogriež sūnu virskārtu. Sūnas rūpīgi nomazgā un gabaliņu pievieno zupai.

Veselībai labvēlīgas ir mizas, piemēram, kārkla, lazdas, ievas, krūkļa vai blīgznas. Mizas pavāra vai liek termosā, aplej ar karstu ūdeni un notur vairākas stundas.

Ja regulāri dzer šādu tēju, izveidojas tāds kā enerģētiskais apvalks. Miza sargā koku un arī cilvēkam enerģētiski uztaisa aizsargājošu mizu – neķeras klāt ne vīrusi, ne emocionālie nelāgumi.

 

Visu sarunu ar bioenerģētiķi Mariju lasiet žurnāla 36,6 °C februāra numurā vai tā elektroniskajā versijā.

LA.lv