Veselam
Bērni

Ej uz Maijas Kovaļevskas koncertu un palīdzi īpašajiem bērniņiem 0


Maija Kovaļevska
Maija Kovaļevska
Foto – Timurs Subhankulovs

Pasaules operzvaigzne Maija Kovaļevska kopā ar pianisti Dzintru Erlihu un basu Krišjāni Norveli radījusi brīnišķīgu latviešu kamermūzikas albumu “Ar siltu sirdi”, kā dāvanu Latvijas simtgadē un ģimenēm ar īpašiem bērniņiem. Visi ienākumi no albuma pārdošanas nonāks īpašo bērniņu atbalstam.

Pasaules operzvaigzne, soprāns – Maija Kovaļevska, starptautisko konkursu laureāte – pianiste Dzintra Erliha un pasaulē atzītais Latvijas Nacionālās operas bass Krišjānis Norvelis aicina uz labdarības koncertu un albuma “Ar siltu sirdi” prezentāciju, kas notiks šī gada 1.jūnijā plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Koncertā skanēs latviešu komponistu kamermūzika, kā arī garīgā mūzika — J.Vītola, J.Mediņa, A.Kalniņa, L. Garūtas, Š. Guno un citu komponistu skaņdarbi. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un Biļešu pradīzes interneta mājas lapā.

1.jūnijs ir arī starptautiskā bērnu aizsardzības diena. “Visi ienākumi no koncerta biļešu un albuma “Ar siltu sirdi” tirdzniecības sniegs praktisku palīdzību ģimenēm ar īpašajiem bērniņiem. Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts,” vēsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Mūziķu veidotais albums “Ar siltu sirdi” ir kā veltījums Latvijas simtgadei. Tajā iekļautas skaistākās latviešu komponistu solodziesmas un klavierdarbi, kurus ieskaņojusi Maija Kovaļevska, Krišjānis Norvelis un Dzintra Erliha. Albuma digitālu kopiju par ziedojumiem var iegādāties www.arsiltusirdi.lv un saņemt e-pastā.

Labdarības akcija “Ar siltu sirdi” aizsākusies ar Maijas Kovaļevskas un Dzintras Erlihas koncertiem Austrālijā šī gada aprīlī un maijā, gūtos ienākumus veltot Latvijas bērniem ar īpašām vajadzībām.

LA.lv
RO
Regīna Olševska
Veselam
Pēc iespējas vairāk kustēties! Pārliecināta 101 gadu vecā Alise Lauva
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
126 cilvēki šogad svin simto dzimšanas dienu. Kārļa Dumbrāja gara mūža noslēpumi
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
9 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
11 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
7 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
10 stundas