Veselam
Sekss

Es neiešu nieka dēļ pa zemīti vārtīties! Seksa pozas stāvus0

Jau tautasdziesmā skan doma:

„Es savam tautiešam

Devu stāvus, dziedādama.

Vai bij` tāda nieka dēļi

Pa zemīti vārtīties”.

Tāpēc aplūkosim interesantākās pozas seksam stāvus vai sēdus.

Seksa poza ātram seksam

Vīrietis un sieviete stāv viens otram pretī. Sieviete paceļ vienu kāju un partneris uz sava elkoņa notur to, cik augstu vien iespējams. Šajā pozā loceklis neiekļūst pārāk dziļi makstī, taču, tā kā mīlas spēlē šī poza parasti ir tikai iesākums, tas tikai palielina abu uzbudinājumu. Viegli pieskārieni, glāsti un skūpsti šajā pozīcijā to palielinās vēl vairāk. Ar vienu roku sieviete var glāstīt vīrieša dzimumorgānus. Viņš savukārt var maigi pieskarties partneres sēžamvietai un augšstilbiem. Akta kustībām jābūt saskaņotām, bet tās var būt arī uz sāniem vai atgādināt apļveida kustību.

Seksa pozai ir viens liels trūkums: tā nav piemērota pāriem ar pārāk lielu augumu atšķirību. Spēcīgā muskuļu sasprindzinājuma dēļ var notikt priekšlaicīga ejakulācija. Pluss – nav nepieciešama gulta un liela telpa. Šī iemesla poza ir zināma un populāra – tā ir ļoti noderīga seksam sabiedriskās vietās. Adrenalīna pieplūdi garantē iespēja tikt pamanītiem.
Seksa poza: stāvus ar atbalstu pret galdu

Iepriekšējā poza prasa no vīrieša diezgan labu sportisko formu, jo galvenā fiziskā slodze šajā gadījumā attiecas uz viņu. Lai nodrošinātu lielāku stabilitāti, var izmantot variāciju ar atbalstu pret, teiksim, galda malu. Virsmai jābūt aptuveni vienā līmenī ar vīrieša cirksni. Sieviete apsēžas uz malas un vīrietis stāv ar seju pret viņu. Sieviete var ar rokām atspiesties uz virsmas vai apskaut partneri. Ar kājām dāma var apvīt vīrieša gurnus vai pacelt tās uz partnera pleciem. Ja nepieciešams, viņa var atliekties atpakaļ.

Pozas pluss – var derēt arī tiem partneriem, kuriem traucē augumu starpība – meitenes sēdus pozīcija to kompensē. Vēl efektīvāk samazināt fizisko slodzi stiprajam dzimumam var, ja partnerei ir iespēja ar muguru atspiesties pret sienu. Sieviete var baudīt procesu, neuztraucoties par līdzsvara noturēšanu. Šo un līdzīgus pozu variantus ļoti iecienījuši erotisko filmu režisori.

Variācija – Seksa poza: stāvus ar atbalstu

Pozas pluss – nav vajadzīga gulta. Tāds ātrais seksiņš ideāli piemērots pāriem, kuri vēlas uzsvērt savu attiecību vieglumu un vieglprātību. Pāri, kas ir ilglaicīgās attiecībās, to izmanto, lai dažādotu savu seksuālo dzīvi, izmēģinātu seksā ko jaunu. Citiem vārdiem sakot, seksa pozīcijas stāvus dot pilnīgu gandarījumu tiem, kas nevēlas ierobežot savu brīvību.

Sieviete plaši izpleš kājas, noliecas uz priekšu un ar rokām atspiežas pret kādu stabilu, ne visai augstu priekšmetu (krēsls, pufiks, kafijas galds u.c.). Vīrietis nostājas aizmugurē, un, turot sievieti aiz vidukļa vai sēžamvietas, uzmanīgi ievada dzimumlocekli makstī. Poza nodrošina dziļu iekļūšanu makstī un, jo zemāk sieviete noliecas, jo dziļāka tā ir. Tajā pašā laikā poza nav ļoti ērta, jo zemu noliektā galvā pieplūst asinis. Tomēr vīriešiem poza patīk, jo ļauj justies noteicējam.

Variācija – bez atbalsta (sievieta turas uz rokām) – pavisam neparasta poza stāvus.

 

Avots: raut.ru

LA.lv