Veselam
Dzīvesveids

FOTO: Aicina uz senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām labdarības tirdziņu0

Publicitātes foto

Gatavojoties gada sirsnīgākajiem un pārsteigumiem bagātākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam – jau trešo gadu pēc kārtas rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja iegādāties dāvanas, ko darinājuši seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Latvijā lielākajā iekštelpu svētku tirdziņā, kas savas durvis tirdzniecības centrā Domina Shopping atvēris šodien, 14. decembrī, rokdarbnieki, vecumā līdz pat 86 gadiem, sarūpējuši unikālas dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem. Tirdziņš, kuru organizē Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonds (IMSA fonds), kā arī jau iemīļotais tradicionālais dāvanu tirdziņš, darbosies līdz 30. decembrim.

Dzīvespriecīgi, enerģiski un iedvesmojoši rokdarbnieki no trīspadsmit Latvijas pilsētām šajā svētku sezonā ir sarūpējuši eglīšu rotājumus, svētku dekorus, sapņu ķērājus, ar jūras akmentiņiem un gliemežvākiem darinātus foto rāmīšus, dažādus pinumus, ādas un koka izstrādājumus, pērļotus un tamborētus eņģelīšus, kā arī rotas dāmām un kungiem, kā arī paaudzēs iecienītas, pēc tradicionālām receptēm gatavotas gardas piparkūkas.

“Vairums senioru, kuriem ir 80 un pat 86 gadi, ir sarūpējuši īpašas, ar lielu rūpību un mīlestību darinātas dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem un tuvajiem un kas noteikti vēl ilgi sildīs visu mūsu sirdis. Iegādājoties kādu no šīm pašdarinātajām dāvanām, jūs padarīsiet laimīgus daudzus – gan sirsnīgo dāvanu darinātājus, gan dāvanu pasniedzējus un to saņēmējus. Būs arī iespēja ziedot naudas līdzekļus vientuļo senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalstam,” stāsta Aina Giptere, IMSA fonda priekšsēdētāja.

Līdzās senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām sarūpētajiem labumiem, visu svētku galdam un dāvanas, ko nolikt zem eglītes, iespējams iegādāties vairāk nekā 140 stendos tradicionālajā tirdziņā, kas ir kļuvis par jauku pirmssvētku tradīciju jau devīto gadu pēc kārtas. Latvijā lielākajā iekštelpu tirdziņā ir pieejams plašākais ēdienu klāsts – marinējumi, medījumu gaļas delikateses, kūpinājumi, kā arī Latvijas vīni, piparkūkas un citi konditorejas gardumi, kas palīdzēs uzburt īstus svētkus ikvienā mājā. Tirdziņa dalībnieku piedāvājums svētku galdam ir plašs, kuru noteikti novērtēs visizsmalcinātākie ēdienu un dzērienu baudītāji.

Tradicionālā tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iegādāties visai ģimenei šalles, cepures, cimdus, siltas vilnas zeķes, vilnas auduma jakas, mēteļus un arī kleitas. Tāpat Ziemassvētku tirdziņš būs īstā vieta, kur meklēt dāvanas daiļā dzimuma pārstāvēm – plašs rotu piedāvājums no misiņa, vara un sudraba, moderni tamborējumi un adījumi, kā arī arheoloģisko rotu rekonstrukcijas unikālu skaistumlietu cienītājām. Nav aizmirsts arī par interjeru – tiek piedāvāti svētku vainagi, rotaslietu kastītes, porcelāna trauki, kā arī eglīšu rotājumi – viss, lai mājās ienestu svētku noskaņu!

Pie lielās Ziemassvētku egles mazākos svētku svinētājus ar dāvanu maisu gaidīs Ziemassvētku vecītis. Ikvienam būs iespēja gan dalīties savos labajos darbiņos, gan saņemt dāvaniņas.

 

Galerijas nosaukums

 

LA.lv