Veselam
Bērni

FOTO. Bērnu rehabilitācijai mēneša laikā saziedots teju 21 tūkstotis eiro0

Foto: publicitātes

Ceturtdien, 5. decembrī tika atzīmēts uzņēmuma “Maxima Latvija” un rehabilitācijas centra “Poga” kopīgās labdarības kustības “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga” noslēgums.

Akcija tika rīkota šī gada rudenī visos “Maxima Latvija” veikalos un kopā ar sadarbības partneru un pircēju iesaisti mēneša laikā bērnu rehabilitācijai tika saziedoti 20 985,00 eiro.

Akcijā kopumā piedalījās 26 uzņēmumi no Latvijas un citām valstīm, ziedojot no katra produkta, kas pārdots jebkurā “Maxima” veikalā Latvijā, lai palīdzētu nodrošināt dažādas terapeitiskās nodarbības rehabilitācijas centrā “Poga”.

“Trīs gadu laikā kopš rehabilitācijas centra Poga atklāšanas ir nodrošināta rehabilitācija 523 bērniem, 240 no tiem ir sniegta rehabilitācija pateicoties uzņēmuma “Maxima Latvija” atbalstam.

Šī gada sākumā iezīmējās jauns posms bērnu rehabilitācijā – ”Poga” ieguva jaunas, plašas mājas, no “Maxima Latvija” saņemot svinīgo dāvinājumu 100 000 eiro vērtībā ar mērķi nodrošināt modernāku rehabilitāciju Latvijas bērniem,” atklāj uzņēmuma “Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Gundega Laugale.

Labdarības kustības "Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga" noslēguma pasākums

“Labus darbus kopā darīt ir vieglāk, tādēļ šī gada rudenī aicinājām arī savus sadarbības partnerus un pircējus sniegt palīdzīgu roku, lai nodrošinātu mūsu bērniem iespējas iegūt kvalitatīvu rehabilitāciju tepat Latvijā.

Tāpēc vēlos no sirds vēlos pateikties sadarbības partneriem un pircējiem, kas piedalījušies akcijā, jo kopā mēs varam sasniegt patiesi daudz un jau esam ceļā uz to, lai “Poga” kļūtu lielāka un spēcīgāka,” stāsta G. Laugale.

“Bez “Maxima Latvija” atbalsta daudzu vecāku sapņi par veselu bērnu paliktu nepiepildīti. “Pogas” mazie pacienti sūta sirsnīgus paldies vārdus uzņēmumiem un pircējiem, kuri iesaistījās labdarības akcijā.

Ar šādām labdarības akcijām mēs uzzinām, ka līdzcilvēkiem bērni ar kustību traucējumiem un viņu ģimenes nav vienaldzīgas. Sirsnīgs paldies,” Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

No 2019.gada 10. septembra līdz 7. oktobrim norisinājās labdarības kustība “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga”, kurās piedalījās 26 Latvijas un ārvalstu ražotāji un uzņēmumi.

Saistītie raksti

Akcijas laikā lielākie ziedotāji ir bijuši uzņēmumi “Vilniaus Pergale” AB (3375,58 eur), “Žemaitijospienas” AB / SIA “Muižas piens” (1924,02 eur), “Dobeles Dzirnavnieks AS” (1822,65 eur), “Fazer Latvija” SIA (1635,56 eur), “Rīgas Dzirnavnieks” AS (1470,05) Eur. Akcijas laikā pirktākie produkti bija no uzņēmumiem “Kurzemes gaļsaimnieks” SIA (108 777 pārdotās vienības), “Gaļas nams Ādaži” SIA (101 883 pārdotās vienības), “Fazer Latvija” SIA (81 778 pārdotās vienības), “ORKLA Confectionery&Snacks Latvija” SIA (40 425 pārdotās vienības) un “TZMO Latvija” SIA (38 653 pārdotās vienības).

Labdarības kustībā piedalījās uzņēmumi – “Fazer Latvija” SIA, “Siguldas Maiznieks” SIA, “Hanzas Maiznīca” A/S, “VilniausPergale” AB, “Futurus Food” SIA, “Unilever Polska SP” Z O.O., “DIPOL Latvija” SIA, “TZMO Latvija” SIA, “Jungent Latvia” AS, “GREIS” SIA, SIA “RAMATAS PLUS”, “Gaļas nams-Ādaži” SIA, “OrklaConfectionery&Snacks Latvija” SIA, “Dobeles Dzirnavnieks” AS, SIA “Rūjienas saldējums”, “Biovela – Utenosmėsa” UAB, “Baltā Bura” SIA, AB “Žemaitijospienas”/ SIA “MUIŽAS PIENS”, “Eugesta un Partneri” SIA, “SANITEX” SIA, SIA “MARNO” “HKScan Latvia” AS, “Puratos Latvia” SIA, “Rīgas Dzirnavnieks” AS, “Kurzemes Gaļsaimnieks” SIA, „Gaļas Pārstrādes Uzņēmums Nākotne” SIA.

LA.lv
IA
Ieva Apiņa
Veselam
Kā cīnīties ar nepatīkamu aromātu no plaukstām?
4 stundas
IA
Ieva Apiņa
Veselam
Jaudīgā sārtā oga dzērvene! Tereško par to, kā tā nomāc sēnītes, mikrobus un vīrusus
5 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā nodrošinās pilnu biomateriālu attīstības ciklu. Būs pieejamāki mūsdienīgi medicīnas pakalpojumi
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Laukos
No grāmatām un preses līdz zivīm un olām. Kam samazināt PVN?
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Moneyval” uzlabojusi Latvijas novērtējumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Šorīt Krāslavas novadā līdz nāvei sabraukta pusaudze 1
2 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Aparjodam uzvarētāja mentalitāte: Man interesē tikai pjedestāls!
15 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
ASV plāno paplašināt ieceļošanas aizlieguma sarakstu
1 stunda