Veselam
Ārstēšana

Pieredze: Steidz nogādāt draugu uz slimnīcu, aptur policisti un… palīdz tikt līdz slimnīcai0

Ekrānšāviņš no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sociālā tīkla “Facebook” konta

Sabiedrībā mēdz izskanēt informācija par gadījumiem, kad topošie tēti saņem sodu par ātruma pārsniegšanu, steidzoties  ar sievu uz dzemdībām vai gadījumiem, kad neievēroti satiksmes noteikumi, jo cilvēks steidzami vests uz slimnīcu. Citādāka pieredze notikusi Liepājā, kur policija apturējusi vīrieti līdzīgā situācijā, taču policisti ātri spējuši novērtēt situācijas nopietnību un palīdzēt glābt dzīvību.

Lūk, kādi pateicības vārdi atsūtīti Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldei, tie publicēti viņu savā sociālā tīkla “Facebook” kontā:

“Šā gada 9.maijā, pulksten 20:47 man piezvanīja mans draugs un paziņoja, ka notika nelaimes gadījums. Viņš, atrodoties savas vecāsmātes dzīvesvietā, Liepājā, kur veicot zāģēšanas darbus ar elektrisko zāģi, netīšām iegrieza sev vēderā. Tā kā atrados pavisam netālu no norādītās adreses, nekavējoties steidzos tur. Ierodoties uz vietas dažu minūšu laikā, biju pārsteigts par redzēto. Drauga vēderā bija griezums un brūce asiņoja. Acumirklī bija pieņemts lēmums ar savu automašīnu braukt uz Liepājas reģionālo slimnīcu.

Drauga dzīvība bija apdraudēta, tāpēc ļoti steidzos un slimnīcu. Šķērsojot Zirņu un Salmu ielu krustojumu, mani apturēja Ceļu policijas netrafarētās Škodas ekipāža – vecākais inspektors Leonīds Tarabans un inspektors Ainars Štībelis.

Vērsos pie minētās ekipāžas ar lūgumu palīdzēt tikt līdz Liepājas reģionālajai slimnīcai. Redzot automašīnā ievainoto vīrieti, burtiski acumirklī, bez liekas skaidrošanās un runāšanas, ceļu policijas darbinieki pieņēma lēmumu pavadīt mūs līdz slimnīcai. Pateicoties vecākā inspektora Leonīda Tarabana un inspektora Ainara Štībeļa operativitātei, spējai ātri izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu, mana drauga dzīvība bija glābta. Īsā laikā viņš tika nogādāts slimnīcā un laicīgi izoperēts.

Ņemot vērā augstāk minēto, lūdzu izteikt pateicību vecākajam inspektoram Leonīdam Tarabanam un inspektoram Ainaram Štībelim. Man ir patiess prieks, ka mūsu Valsts policijā strādā tik atsaucīgi un pašaizliedzīgi darbinieki.”

LA.lv