Veselam
Psiholoģija

Iespēja bezmaksas apmeklēt smēķēšanas atmešanas nodarbības jūrmalniekiem un tuvējiem iedzīvotājiem0

Foto – Shutterstock

Jūrmalas un Jūrmalai tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 4. aprīļa līdz 16. maijam, klīnikā “Dzintari” (Jūrmalā, Mežsargu ielā 4/6).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks trešdien, 4. aprīlī no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Laumu Tīsu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 6 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, trešdienās, sākot no 11. aprīļa, no plkst. 18.00 – 19.30, turpat, klīnikā “Dzintari”.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Jūrmalas vai Jūrmalai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām sūtīt pieteikumus dalībai grupā uz e-pasta adresi [email protected], e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Jūrmalas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv

 

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

LA.lv