Veselam
Dzīvesveids

Izveidots vingrošanas mācību video cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: pexels.com

Nodibinājums “Fonds Kopā” ir izveidojis trīs 20 minūšu garus vingrošanas mācību video cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, informē “Fonds Kopā” pārstāve Iveta Liberte.

Video pamācības tika izveidotas projekta “Vingrosim Kopā” laikā, tā noslēgumā 3.decembrī nodibinājums rīkos pasākumu, kurā tiks prezentēti izveidotie materiāli.

Liberte informē, ka vingrinājumu izpildīšanai nav nepieciešams speciāls inventārs. Nodibinājuma grupu dzīvokļu iemītnieku un veselības sporta speciālistes Olgas Kromanes pavadībā ikviens būs spējīgs izpildīt video materiālos redzamos vingrinājumus, norāda nodibinājuma pārstāve.

“Dalība projektā sniegusi “Fonds Kopā” klientiem iespēju pilnvērtīgi vingrot un uzlabot stāju, veselības stāvokli, stiprināt imunitāti un motivējusi pievērsties veselīgākam dzīvesveidam,” uzsver sporta speciāliste.

“Fonds Kopā” ir 1998.gadā dibināta organizācija, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti integrāciju, neatkarību un līdzdarbošanos sabiedrībā.

Organizācijas pārstāve informē, ka projektu “Vingrosim Kopā” finansiāli atbalsta “Latvijas Valsts Meži”, kuru atbalsta dēļ “Fonds Kopā” grupu dzīvokļos, kur dzīvo cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, ir izdevies iekārtot sporta istabu ar atbilstošu inventāru.

Vingrojumu programma izstrādāta, ņemot vērā mērķa grupas vajadzības un specifiku, norāda Liberte piebilstot, ka divas reizes nedēļā, pusgada garumā grupu dzīvokļu iemītniekiem notika vingrošanas nodarbības. Pamatojoties uz to, vingrinājumi ir apkopoti trīs video materiālos, kurus brīvi varēs izmantot ikviens. Tie būs pieejami Fonda mājas lapā: www.fondskopa.lv

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.