Veselam
Ārstēšana

Joprojām lūdz naudu zālēm, kuras patiešām palīdz!0

Personiskā arhīva foto

Tatjanas Bičikas bērni vērsās mūsu portālā ar lūgumu palīdzēt savai mammai: “Mēs esam ziedot.lv labdarības projektā. Vēršamies pēc palīdzības, jo citas iespējas mums nav. Mūsu mamma Tatjana Bičika jau piecus gadus cīnās ar ādas vēzi-melanomu. Zāles “Rigvir”, ko izgudroja Latvijas profesore Aina Muceniece, nepalīdz. Slimība tikai progresēja.

Ir ļoti labas zales “Keytruda” (pembrolizumab), kas palīdz cīņā ar melanomu, bet šīs zāles ir ļoti dārgas. Zāles ļoti labi palīdz,par to liecina pēdējais kompjūtertomogrāfijas izmeklējums.

Diemžēl šis medikaments nav iekļauts kompensējamo zāļu saraksta, tāpēc naudu ārstēšanai vajag meklēt pašiem. Kā nu kuram sanāk. Mamma nostrādāja Siguldas bērnudārzā par pavāri ap 30 gadiem. Nekad neslimoja… Bet tagad viņa nevar saņemt ārstēšanu tāpēc, ka nav naudas. Šis zāles visur Eiropā apmaksā!!

Mūsu ģimene būs pateicīga par katru 1 saziedoto eiro. Paldies!

Tatjana raksta: “Cienījamie cilvēki. Varbūt varat palīdzēt. Viens eiro no cilvēka – un man būs iespēja savākt naudu vēl vienam ārstēšanas kursam. Mans telefona numurs 22162956. Pusotru gadu cīnos par dzīvību, rezultāti ļoti labi, no metastāzēm palika tikai atliekas 0.6 cm. Vajag tikai vel drusciņ pacīnīties.’

 

Ziedot var šeit:  ziedot.lv

 

LA.lv