Veselam
Dzīvesveids

Cigun rudens attīrīšanās vingrojumi no cigun un reiki pasniedzēja0

Rudens mēneši ir īpaši mēneši, lai cilvēks varētu sevi attīrīt, spēcināt un vienlaikus sagatavot ziemai. Cigun sistēma ir ļoti laba ar to, ka tās vingrojumi darbojās ne tikai uz fizisko vingrojumu kompleksu bāzes, bet vienlaikus arī veicina psiholoģisko sagatavotību.

Raksta autors Juris Brants, cigun un reiki pasniedzējs, dziednieks.

Rudenim ir specifisks vingrojumu kompleks, kurš saucās “Rudens attīrošie vingrojumi”, tos lielākoties jau sāk pildīt septembra beigās un pilda līdz novembra otrajai nedēļai.

* Cilvēkam ieteicams nostāties vai apsēsties. Ja vingrinājumu pilda sēdus, ieteicams lai kājas ir 90 grādu leŅķī un pēdas stabili ir pie zemes.

Kad esat ieņēmis sev ērtu pozīciju stāvus vai sēdus, ievilciet trīs reizes elpu, pirms katras izelpas aizturiet elpu uz divām sekundēm un tad izelpojiet.

Kad tas ir izdarīts, turpina aptuveni 30 sekundes elpot sev ērtā veidā (laiku var arī pagarināt). Pēc tam ieelpā paceļ rokas uz augšu un pavēršot plaukstas pret zemi, plaukstas viegli purina, ar izelpu rokas nolaiž lejā.

Tad šo vingrojumu turpina vismaz četras reizes, katru reizi rokas purinot, iztēlojoties kā no jūsu plaukstām birst lapas, it kā jūs būtu liels stalts skaists lapu koks, kurš nomet vecās lapas, lai no tām atbrīvotos.

Cilvēks var iztēloties, ka atbrīvojas no visām slimībām un visa liekā, kas viņam nav vajadzīgs emocionālajā līmenī. Piebilstot, atbrīvojoties no kaut kā domās robežas nav. Tas nozīmē, ka cilvēks var iztēloties, kā viņš atbrīvojas no kādas mantas, kura ikdienā viņam nav vajadzīga, bet to nespēj izmest ārā. Šāds vingrinājums jau sākotnēji dos vairāk enerģijas saņemties un izmest no mājas lieko vai to iztīrīt no krāmiem.

* Kad šis vingrinājums ir izpildīts, iztēlē vajadzētu savākt visas lapas un ielikt maisā, katrs to var darīt pa savam, lai gan cigun sistēma piedāvā šim nolūkam specifiskas kustības ar elpošanu, vienlaikus aizsienot maisu, kad viss sliktais un lapas ir saliktas maisā. Tad tam ir jāpiešķiļ uguns un jāsadedzina dodot liesmai spēku ar noteiktām kustībām (kustības jūs varat interpretēt, bet pareizi būtu pacelt rokas no pietupiena uz augšu caur priekšpusi, it kā ceļot liesmu uz augšu.

Protams, aprakstīt vingrojumu ir diezgan sarežģīti, jo tas ir gari, tai pat laikā visiem ir iespēja šādus vingrojumus apgūt pie labiem cigun meistariem, kuri Latvijā mums ir pietiekami, gan Rīgā, gan citās Latvijas lielākajās vai mazākajās pilsētās.

* Pēc vingrojuma izpildes un visa liekā sadedzināšanas  vajag sevi attīrīt enerģētiski vēlreiz.

Tiek paceltas rokas ar ieelpu uz augšu un iztēloties, kā jūs paceļat enerģiju no zemes, no dabas, no visuma un piepildāt ar to visu savu ķermeni, vienlaikus izstumjot visu slikto un palikušo no sevis ārā zemē.

Pie sevis varat palūgt, lai zeme šo slikto enerģiju pārstrādā skaistā jaunā pozitīvā un tīrā enerģijas spēkā. Šādu roku pacelšanu var veikt līdz 8 reizēm, pēc kā rokas pēc pēdējās reizes novieto aptuveni divus pirkstus zem nabas, 10 centimetru attālumā no ķermeņa.

Aptuveni pēc  minūtes, rokas paceļ līdz saules pinumam un vēl pēc tik pat ilga laika līdz sirds centram. Kad esat paturējuši rokas pretī sirds centram, dziļi ievelciet elpu un ar izelpu rokas lēnām nolaidiet lejā. Ar katru nākamo ieelpu paceliet līdz pat galvai un ar izelpu nolaidiet atkal lejā, tādā veidā līdzsvarojot savu enerģiju.

Pēc tam tiek veikti enerģētiskās aizsardzības vingrojumi, ar rokām ievietojot sevi lielā bumbā, kuru apvelk tiešā vārdu nozīmē sev apkārt, pietupjoties paceļot enerģiju un pieceļoties uzliekot to sev pāri, pēc kā vingrojumu komplekss ir pabeigts.

Vingrojumu var saprast un izpildīt katrs cilvēks arī izlasot šo rakstu, tai pat laikā jums būtu labāk to pildīt kopā ar kādu pieredzējušu cigun praktizējošu cilvēku.

Vingrojumu kompleks ne tikai jūs attīra enerģētiski, bet, balstoties ķīniešu medicīnā un uz meridiānu sistēmā, cilvēks aktivizē šos meridiānus (enerģētiskie kanāli cilvēka ķermenī), kas ir ļoti veselīgi. Jūsu ķermenī uzlabojas asinsrite un daudzi citi procesi, vienlaikus iestājas miers un viegluma sajūta, jo emocionāli jūs esat atbrīvojušies no kādām sliktām domām, kuras nav labi turēt sevī iekšā un esat arī attīrījuši savu enerģiju no ārpuses.

Visiem cigun praktizējošiem cilvēkiem un arī, protams, citu sportu praktizējošiem cilvēkiem, kā arī visādi pozitīvi domājošiem ļaudīm ir skaidri zināms, ka destruktīva un negatīva domāšana cilvēkos izraisa daudz slimību procesus. Cigun sistēmā ir teiciens, ka no destruktīvās domāšanas cilvēka asinīs rodas toksīni, kuri izraisa slimības, plus nesabalansēta pārtika, nepietiekams miegs un lielais ikdienas stress cilvēkos izraisa daudz dažādas slimības.

Saistītie raksti

Šis konkrētais vingrojumu komplekss ir labs ar to, ka jūs sevi tīrat gan emocionāli, gan arī fiziski, kustināt sevi ikdienai netradicionālā veidā, tas raisa prieku mieru ķermenī un prātā, tāpēc pēc šī kompleksa izpildes vienmēr iestājas patīkams miers.

Lai jums katram izdodas sevi sagatavot ziemai, jo ziema ir miera periods ne tikai dabā, bet arī cilvēka ķermenī, tāpēc ir jāpadomā par to, kā šo mieru iegūt, un šeit jums ir viens no vienkāršiem veidiem.

LA.lv
LE
LETA
Veselam
Atklās jauna koncepta interneta aptieku “Azeta”
8 stundas
LE
LETA
Veselam
Liepājā norisināsies Garīgās veselības nedēļai veltīts pasākums
8 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Rehabilitācija vai atpūta? Medicīniskajai rehabilitācijai nepieciešama ārsta individuāla pieeja
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Saeima piekrīt līdz 13.Saeimas sasaukuma beigām “iesaldēt” deputātu algas
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Saskaņa” aptur darbu RD koalīcijā
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Rastorgujevs, Bendika, Aparjodi saņems SOK Solidaritātes fonda stipendijas
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Jauns, talantīgs politiķis var nolaist uz grunti agrāk plaukstošu uzņēmumu
4 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Izsolīs retu pusaugu Mocarta portretu
47 minūtes