Veselam
Netradicionāli

Kā satikt savu sargeņģeli, atklāj eņģeļu terapeite Maija Kadiķe 0

Eņģeļu terapeite Maija Kadiķe: “Uzrunāt savus eņģeļus, pateikties viņiem – tas ar katru brīdi kļūst arvien svarīgāk. Kad smalkā pasaule vairāk pietuvojas, šīs spējas atveras gluži dabiski.” Foto – Matīss Markovskis

Droši vien ikviens vēlas dzīvot harmoniski un laimīgi. Tā, lai dvēsele dzied. Tas iespējams, ja sauc talkā tā dēvēto gaismas pasauli, lūdz palīdzību. Eņģeļu terapeite Maija Kadiķe stāsta, kā tai tuvoties.

“Iespējams, daudzi jutuši – kādi īpaši spēki rūpējas par mums. Telefona zvans, nejauši satikts draugs, plauktā atrasta grāmata vai cits notikums ir kā ceļa zīme, kas, bieži atkārtojoties, vairs nešķiet nejauša. Brīžiem ir sajūta, ka kādas īpašas būtnes izliek šīs zīmes. Kad pirmo reizi apjautu eņģeļu klātbūtni, sapratu, ka sen jau viņus zinu,” stāsta Maija Kadiķe.

Kādā seminārā Maija uzzināja, kā iepazīt savu sargeņģeli. Ikrīta meditācijās vairāku gadu garumā viņa nostiprināja drošu saikni ar savu sargātāju. Iepazina arī citus gaismas pasaules palīgus, mācījās saprast viņu vēstījumus. Draugi, redzot un jūtot, kā mainās Maija un viņas dzīve, palūdza: varbūt vari arī mums par to pastāstīt?

“Tā bija pirmā apzinātā dalīšanās ar citiem. To turpinu visu šo laiku – sniedzu zināšanas, kā satikt savu sargeņģeli, mācu paaugstināt savas vibrācijas, tikt pie augstākām enerģijām. Tā nav dziedniecība klasiskā izpratnē, es to sauktu par dvēseles dziedināšanu. Eņģeļi palīdz nostāties uz dvēseles gaismas ceļa.”

 

Pie labā un kreisā pleca

Maija Kadiķe uzsver, ka ar katru brīdi kļūst arvien svarīgāk uzrunāt savus eņģeļus. Pašlaik uz Zemes nonāk enerģijas, kam ir daudz augstākas vibrāciju frekvences. Smalkā pasaule arvien vairāk ienāk cilvēkos, modināšana notiek aktīvāk, viņi saprot, ka ir spēki, kas var palīdzēt.

Eņģeļi ir enerģija, tieša saikne ar Dievu, kas dota katram cilvēkam. Ar eņģeļu atbalstu iespējams nonākt dziļākā harmonijā, lielākā sevis un dzīves pieņemšanā. Pasaule dažbrīd šķiet pārāk mutuļojoša, atrodamies it kā seismiskā zonā, kur visu laiku notiek zemestrīces. Tas tāpēc, ka smalkās enerģijas nepārtraukti mūs pārbauda. Eņģeļi var iedot to, kas daudziem mūsdienās ir tik ļoti vajadzīgs, – iekšējo mieru.

Ko lai daru, ja gribu iepazīt savus eņģeļus? Ar ko sākt?

Maija skaidro, ka tā ir gaismas enerģija, kas ir tuvu cilvēkam. Parasti to iztēlojas kā eņģeļus, lai vieglāk saprast un pieņemt.

Pie labā pleca atrodas sargeņģelis – dots, lai cilvēku atbalstītu mūža garumā, vestu pa viņa dvēseles ceļu. Sargeņģelis ir ceļa sākums uz smalko pasauli, svarīga saikne saskarsmei ar citām gaismas būtnēm. Pie kreisā pleca atrodas likteņa eņģelis, kas ietver informāciju arī par iepriekšējām dzīvēm. Kad cilvēks kļūst apzinātāks, iet savu dvēseles ceļu, pieslēdzas augstākā es eņģelis.

Eņģeļi nevar iejaukties cilvēka dzīvē, tā mēdz notikt tikai ekstrēmos gadījumos. Nereti dzirdēti stāsti par brīnumainu izglābšanos. Cietušais brīnās: kā varēja gadīties, ka negāju bojā?! Mani kāds it kā pavilka prom no tās vietas… Tas tāpēc, ka vēl nebija jāiet prom no šīs dzīves, sargeņģelis ienāca fiziskajā pasaulē, ieskāva un pasargāja. Sargeņģelis, vistuvākā gaismas pasaules enerģija, sūtnis starp Dievu un cilvēku, ir kopā ar mums kopš dzimšanas un atved dvēseli uz Zemi. Sargeņģelis visu laiku atrodas tuvu blakus, pavada un palīdz, aizsargā. Jo vairāk viņu sajūt un sadarbojas, jo spēcīgāka kļūst šī enerģija.
Sākam iepazīties

* Izstiepj labo roku uz augšu un lēni laiž lejā. Lai roka ir kā antena – caur šādu kustību sargeņģeļa enerģiju ienes un nostiprina sevī.

* Var izmēģināt vienkāršu meditāciju – aizver acis un cenšas sajust kreiso un pēc tam labo vaigu. Vai sajūtas atšķiras? Nereti labais vaigs šķiet siltāks. Ar laiku sajūt arvien vairāk – it kā sargeņģeļa elpu uz vaiga, it kā kņudina matus, kaut ko čukst… Tādējādi sargeņģelis apliecina savu klātesamību.

* Pēc tam var sākt sarunāties, pateikties par klātbūtni: paldies, mīļo sargeņģel, ka esi kopā ar mani, ka sargā, mierini, saudzē, brīdini, mīli. No rīta pateicas, ka sargājis mieru un dziedinājis, palūdz, lai ir klāt visas dienas garumā. Gulēt ejot, atkal pasaka paldies. Šādi nostiprina šo saikni.

* Var sargeņģelim kaut ko uzdāvināt, tiek pieņemts, ka vistīkamākā ir rozā roze. Nopirkt šo puķi, iestādīt dārzā vai ielikt ziedu vāzē. Izmantot rožu smaržas vai eļļu.

* Var mājās izveidot stūrīti svecēm. Ar vienkāršu rituālu aktivizē daudz gaismas savā dzīvē. Katram eņģelim aizdedz vienu sveci. To, kas pa kreisi, aizdedzina likteņa eņģeļa godam, izgaismojot savu pagātni, godinot senčus, vecākus. Labajā pusē dedzot, dod gaismu nākotnei, bērniem un mazbērniem. Vidējo, savienojoties ar augstākā es eņģeli, aizdedz par sevi.

 

Atveries gaismai un mīlestībai

Daudzi vēl nav pamodušies, kā arī nav vai ir pavisam mazā saiknē ar augstāko gaismas pasauli. Cilvēku modina emocionāli vai fiziski pārbaudījumi, pārdzīvojumi. Tās var būt sāpes, slimības, traģēdijas. Pēc tam nereti sāk skatīties uz dzīvi citām acīm.

Uzaust it kā sen aizmirstas lietas. Redzeslokā nonāk cilvēki, kuriem nav piedots. Šajā laikā vajadzīgs daudz piedošanas un pieņemšanas enerģijas, it kā zemu noliecoties citu priekšā. Pieņemot viņu gaismu, arī savu gaismu darām stiprāku.

“Ja uz notikumiem un dzīvi sāk lūkoties no cita, augstāka punkta, uzņemas lielāku atbildību par sevi un dzīvi. Ierauga kopsakarības. Viss, pat mazākais sīkums, spoguļo mani pašu. Kūpošā tējas tase, plaukstošais zieds, satiktais cilvēks, pateiktie vārdi – viss ir par mani.

Kļūst viegli šīs enerģijas integrēt sevī, pieņemt kā kausā. Saņemot augšupceļošo enerģiju, arvien vairāk atveras gaismai un mīlestībai. Kāds tad ir cilvēka uzdevums šeit, uz Zemes? Mīlēt un tikt mīlētam!” uzsver Maija Kadiķe.

 

Vēro svarīgās zīmes

Lai labāk justu gaismas pasauli, vērts lūkoties pēc zīmēm.

* Viena no izplatītākajām klātbūtnes zīmēm ir balta spalviņa. Ja to ieraugāt savā tuvumā, uztveriet kā sveicienu no gaismas pasaules – esam tev blakus, domājam un rūpējamies. Uzrunā arī ar dabas zīmēm – mākoņi ir kā spalviņas, kā eņģeļu spārni.

* Eņģeļu pasaule ar cilvēku sarunājas arī ar skaitļu starpniecību. Nereti garāmbraucošo mašīnu vai māju numuros, grāmatu lappusēs, kases čekos vai biļetēs zīmīgi redzam vienas un tās pašas ciparu kombinācijas, kas piesaista uzmanību. Tā ir sargeņģeļa vēsts. n Internetā un literatūrā atrodama precizēta informācija, šo zīmju skaidrojošā vārdnīca. Piemēram, ja ceļā gadās ciparu kombinācija 555, drīzumā gaidāmas dzīves galvenās pārmaiņas, iespējams, tā būs atbilde uz jūsu lūgšanām, tāpēc turpiniet būt mierā un pozitīvā plūsmā.

Kombinācija 666: jūs patlaban neatrodaties līdzsvarā, domas ir pārāk vērstas uz materiālo pasauli. Kombinācijas no 8 un 2, kā arī 822 vai 882 – vienas durvis veras vaļā, bet citas drīz aizvērsies, tāpēc ļoti uzmanīgi ieklausieties savā intuīcijā, pa kuru ceļu jāiet, lai paliktu harmonijā un labklājībā.

 

Pateicības lūgšana sargeņģelim

Manu mīļo sargeņģel! Tu, kas vienmēr esi man līdzās. Tu, kura spārna pieskārienu sajūtu uz sava vaiga. Tu, kurš paceļ mani lidojumam un nes uz spārniem cauri visām nedienām, šķēršļiem un pārbaudījumiem. Tu, kas atver manas acis un ļauj paskatīties uz pasauli pavisam citās krāsās.Es pateicos tev bezgalīgi par katru dienu, ko pavadu tavā aizvējā un tavas mīlestības gaismā. Tik vārdos neizsakāma ir šī sajūta, kas savieno mūs abus. Tik cieši. Tik tuvu. Tik blakus.

 

LA.lv
DE
DELFI
Veselam
Dīvaini un amizanti pieredzes stāsti par piedzīvojumiem guļamistabā
1 diena
VE
Veselam.lv
Veselam
Piešķirts apbalvojums “Gada Farmaceits 2018”
1 diena
AN
Annika Niedrīte
Veselam
Vai vajadzētu aizmirst dzīves lielo mīlestību?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
3 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
2 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
3 stundas