Veselam
Bērni

Kampaņā “Ar sirsnību pret slimību!” Bērnu slimnīcas fondam saziedoti 27 tūkstoši eiro0

Foto-LETA

Labdarības kampaņā “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, saziedoti 27 tūkstoši eiro.

“Esam pateicīgi saviem klientiem par ieinteresētību un aktīvu dalību labdarības kampaņā. Kopā esam varējuši saziedot šādu summu, lai palīdzētu tiem bērniem, kam tas ir ļoti nepieciešams. Ir labi padarīta darba sajūta,” uzsvēra BENU Aptiekas direktore Anete Rožkalna.

A.Rožkalna piebilst: “Mūsu labdarības projekts turpinās, un mūsu klientiem arī turpmāk, iepērkoties mūsu aptiekās visā Latvijā, būs iespēja ziedot savus lojalitātes punktus par pirkumu Bērnu slimnīcas fondam bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai. Aicinām ikvienu mūsu klientu, kuram ir šāda iespēja un vēlme, ziedot savus lojalitātes punktus par veikto pirkumu, lai atbalstītu bērnus, kuriem nepieciešama palīdzība!”

Kampaņā “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU” katram BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašniekam ir iespēja līdzekļus par pirkumu aptiekās, kas uzkrātos BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot Bērnu slimnīcas fondam. Saziedotie līdzekļi tiek novirzīti Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, kuriem nepietiek līdzekļu valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai. BENU Aptieka, kas organizē šo kampaņu, no decembra sākuma līdz Ziemassvētkiem saziedoto summu bērnu veselībai dubultoja.

LA.lv